ZAMKNIJ

Agata Lisaj - Logo

Część kompleksowego projektu dla mediatora - Pani Agaty Lisaj. W ramach tego zaprojektowaliśmy logo i drobną poligrafię (plakat A2 i ulotkę DL).

Zakres działań
Branding / WWW / Poligrafia

Agata Lisaj - LogoAgata Lisaj - LogoAgata

WYZWANIA

Naszym zadaniem było zaprojektowanie pełnej identyfikacji wizualnej (począwszy od logotypu) bazując na dostarczonej przez Klientkę koncepcji światła i pryzmatu.

Agata Lisaj - Logo Agata Lisaj - Logo

REZULTATY

Przygotowaliśmy 3 nowoczesne i "ultra-lekkie" propozycje logotypu. Wszystkie bardzo spodobały się naszej Klientce do tego stopnia, że sami musieliśmy wybrać nasz najlepszy projekt. Po gorącej debacie wybraliśmy projekt najbardziej uniwersalny, który jak widać na wizualizacjach, doskonale sprawdza się na różnych nośnikach. Do gamy identyfikacji wizualnej dołączyliśmy ulotkę DL, plakat A2 oraz stronę WWW.

Pana Marcina Osaka i jego firmę polecił mi mąż, dla którego Pan Marcin przygotowywał stronę internetową. Zaczynałam dopiero działalność, nie wiedziałam dokładnie co i jak chce przedstawić. Miałam jedynie koncepcję logo i wiedziałam, że strona musi być elegancka, nowoczesna i przejrzysta dla klienta. W najśmielszych oczekiwaniach nie przewidywałam, że efekt może być tak zadowalający! Strona jest transparentna, łatwa w przeglądaniu, kolorystycznie i wizualnie spójna z rodzajem działalności, koresponduje z ideą działalności. Czas trwania przedsięwzięcia był szybki, kontakt z panem Marcinem niemal natychmiastowy, wszelkie kwestie uzgadniane na bieżąco, żadne z moich pytań nie pozostawało bez odpowiedzi. Dodatkowo Pan Osak wsparł mnie pomocą w tworzeniu plakatów, ulotek, a nawet znalazł dla mnie drukarnię i zlecił ich wykonanie. Każdemu serdecznie Polecam!

Agata Lisaj - Logo Agata Lisaj właścicielka firmy

POWRÓT
DO LISTY