STRONY WWW WAKACJE
KATAMARAN REJS

Strona dla VIA-OCEANO

Zobacz projekt online
KREACJA
WDROŻENIE
COPYWRITING

Klient

Via Oceano to nowa marka oferująca wynajem luksusowych łodzi na wakacyjny rejs w różne zakątki świata. Firma potrzebowała kompleksowej obsługi, od copywritingu aż po wizerunkową stronę internetową.

Cele

Strona miała służyć jako narzędzie do prezentacji oferty i umożliwiać wstępną rezerwację wybranej łodzi. Założeniem projektu było przykucie uwagi, głównie klienta zamożnego, który docenia taką formę spędzania wakacji.

Nasze działania

Współpraca zakładała kompleksową obsługę, tak więc zaczęliśmy od napisania przekonujących tekstów, obrazowo opisujących ten sposób spędzania wakacji.

Projekt graficzny strony został wykonany w oparciu o wysokiej jakości zdjęcia oraz film promocyjny. Różne odcienie błękitu w połączeniu z elegancją bieli dodały projektowi luksusu i świeżości.

Strona została zaprogramowana ze szczególną troską o responsywność i prędkość działania, tak aby rezerwacji można było dokonać z dowolnego miejsca i urządzenia.

 

 

mewa
viaoceano1

Rezultaty

Cały projekt, z dodatkową wersją językową, został uruchomiony w założonym terminie. Dodatkowo zadbaliśmy o odpowiednią optymalizację pod kątem wyszukiwarek.

W efekcie powstała efektywna i efektowna strona, która spodobała się naszej klientce, ale i nam. Na następne wakacje wszyscy pakujemy walizki i wybieramy się rejs katamaranem 🙂

Zobacz projekt online
p img2
Opinia
Wspaniałe podejście do klienta, profesjonalizm, szybki czas realizacji i przede wszystkim - efekt, który spełnia oczekiwania.
Zdecydowanie polecam współpracę z firmą Avangardo - kontakt z panem Marcinem to czysta przyjemność!
Karolina Grzesiek
VIA OCEANO

TO NIE KONIEC NASZYCH PRZECHWAŁEK

ZOBACZ TAKŻE

al1

Wiatr zmian dla brandingu firmy Alplan

BRANDING WEBDESIGN DTP
holo

Drugie życie dla sklepu internetowego HO::LO

KREACJA E-COMMERCE CONSULTING