STRONY WWW WIATR
TURBINY OZE

Strona dla ALPLAN

Zobacz projekt online
KREACJA
WDROŻENIE

Klient

Alplan to firma, która specjalizuje się w projektach dla energii odnawialnej. Oferuj fachowe doradztwo podczas realizacji projektów, przyczyniając się do tworzenia czystych źródeł zasilania dla przyszłych pokoleń.

Cele

Alpan to nasz stały klient, który oczekiwał odświeżenie brandingu swojej marki. Celem było odświeżenie logo, wizytówki, materiałów marketingowych i aranżacja nowej grafiki strony internetowej. Założeniem projektu była nowoczesny branding nawiązujący do branży, jak i wartości, którymi się kieruje.

al4a
al3
al1
al2

Rezultaty współpracy

Dzięki profesjonalnemu podejściu i skutecznym działaniom rebrandingowym firma jest teraz bardziej konkurencyjna i gotowa na dalszy rozwój w dynamicznym sektorze odnawialnych źródeł energii.

Nowy, świeży wizerunek lepiej odzwierciedla jej zobowiązanie do OZE i ochrony środowiska. Współpraca zaowocowała szeregiem nowych, spójnych ze sobą projektów graficznych.

Zobacz projekt online
alp1
Opinia
Cenimy sobie profesjonalizm, innowacyjność i wysokie standardy pracy. Zamawiając w Avangardo stronę internetową oraz nową identyfikację wizualną naszej firmy postawiliśmy wysoko wymagania, lecz pozostawiliśmy twórcom pełną swobodę w doborze grafiki, form i materiałów.
Avangardo doskonale zrozumiało nasze oczekiwania i wykonało dla nas świetną pracę, a uzyskany pakiet wizualny stanowi dumną wizytówkę naszej firmy. Polecamy Avangardo klientom wymagającym.
Mirosław Błoniarz
CEO Alplan

TO NIE KONIEC NASZYCH PRZECHWAŁEK

ZOBACZ TAKŻE

epojazdy

Zielona rewolucja marketingowa dla E-pojazdy

BRANDING E-COMMERCE DTP
viaoceano 1

Odpłyń w dal z Via Oceano

KREACJA WEBDESIGN COPYWRITING