Krótko o nas

Mówią, że jeżeli nie ma cię w internecie to nie istniejesz. My wiemy coś jeszcze. Strona stanowi wizytówkę jej właściciela, ale także jej twórcy. Dlatego zależy nam na świetnych efektach równie mocno co Tobie.

Filozofia avangardo

Obecnie nie wystarczy już tylko istnieć w Internecie. W gąszczu konkurentów stabilną przewagę buduje się tylko poprzez pozytywne wyróżnianie się. Taki będzie również Twój projekt.

Podstawą każdej dobrej współpracy jest uczciwość i dobra komunikacja. Pracujemy na legalnym oprogramowaniu, mamy fizyczną lokalizację w Szczecinie i regularnie płacimy podatki :-).
Do tego zawsze odbieramy telefony i rozmawiamy zrozumiałym językiem.

Nasz zespół stanowią zawodowi graficy, programiści i pozycjonerzy i copywriterzy. Przede wszystkim, jesteśmy grupą przyjaciół i pasjonatów, którzy lubią swoją pracę i nie traktują jej jak przykry obowiązek. Zobacz kto m.in. będzie pracował nad Twoim projektem.

menadżer Klienta, właściciel
Marcin

Nieustraszony strażnik terminów i łącznik pomiędzy światem kodu, a zwykłymi ludźmi. Miłośnik przycisku "Odśwież" w programie pocztowym. Zawsze chętny do pomocy.

Główny programista
Adam

Z żelazną konsekwencją przekuwa wszystkie, nawet najbardziej wymagające pomysły na linijki kodu Matrixa. Prywatnie pasjonat podróżowania, gotowania i fotografii.

Główny grafik
Michał

Wirtuoz pikseli i niewyczerpalne źródło dobrych pomysłów. Uzależniony od herbaty, Photoshopa oraz słowa "WOW", które często słyszy od naszych Klientów.

NASZ FIRMOWY PUPIL
Loca

Firma w liczbach

 • PONAD

  700

  wykonanych 
  zleceń

 • 400

  zadowolonych
  klientów

 • PRAWIE

  10

  lat
  doświadczenia

Opinie

Cenimy sobie profesjonalizm, innowacyjność i wysokie standardy pracy. Zamawiając w Avangardo stronę www oraz identyfikację wizualną naszej firmy postawiliśmy wysoko wymagania, lecz pozostawiliśmy twórcom pełną swobodę w doborze grafiki, form i materiałów. Avangardo doskonale zrozumiało nasze oczekiwania i wykonało dla nas świetną pracę, a uzyskany pakiet wizualny stanowi dumną wizytówkę naszej firmy. Polecamy Avangardo klientom wymagającym.
Mirosław Błoniarz właściciel Alplan Sp. z o.o. Sp. k.
Rozpoczynając prace z firmą Avangardo postawiliśmy bardzo wysokie wymagania dotyczące rozwiązań funkcjonalnych i wizualnych strony www. Efekt naszej współpracy uzyskał uznanie nasze i naszych Klientów. Avangardo wykazało się cechami, które najbardziej cenie u naszych partnerów biznesowych - rzetelnością, terminowością oraz przede wszystkim kreatywnością. Z przyjemnością polecam wybór Avangardo.
arch. Maciej Panek właściciel Interior Design Studio
Współpracuję od Avangardo od wielu lat i jest to firma, do której zwracam się po każdą nową stronę internetową i projekty graficzne. Cenię tę współpracę za niezwykły profesjonalizm obsługi, fenomenalną komunikację i rzetelność. Powierzając zamówienia Avangardo jestem spokojny o ich terminowe i fachowe wykonanie.
lek. Jacek Bujko współzałożyciel Przychodni Szczecińskiej
Avangardo było wykonawcą identyfikacji wizualnej i strony internetowej naszej firmy HUG ME-TIME. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy Pana Marcina Osaka i jego zespołu. Profesjonalne podejście do klienta, szybkie reagowanie na nasze potrzeby oraz miła atmosfera podczas każdego kontaktu to elementy, dzięki którym z pełną odpowiedzialnością możemy polecić AVANGARDO jako profesjonalnego partnera biznesowego.
Marcin Lefek właściciel Hug me time
Firma Avangardo dokładnie spełniła moje oczekiwania względem zaprojektowania strony internetowej. Błyskawiczny kontakt i relacjonowanie postępu prac. Efekt naszej współpracy rewelacyjny. Zdecydowanie polecam tą firmę.
lek. med. Anna Kępka właścicielka Kliniki Medycyny Estetycznej
Dla mnie Avangardo to marka. Powinniśmy wszyscy zarazić się ich absolutnym profesjonalizmem. Są niezwykle rzetelni i kreatywni w tym co robią, a do tego emanują pozytywną energią, dzięki czemu wrażenie ze współpracy z nimi jest niepowtarzalne. Cieszę się, że miałam okazję poznać tych ludzi i pracować z nimi. Kolejne projekty bez mrugnięcia okiem powierzę w ich ręce.
Agnieszka Tarasiewicz Epa Wind Sp. z o.o. Sp. k.