Krótko o nas

Jeżeli nie ma cię w Internecie to nie istniejesz. My wiemy coś więcej. Strona WWW stanowi wizytówkę jej właściciela, ale także jej twórcy.
Dlatego zależy nam na świetnych efektach równie mocno, co Tobie.

Filozofia avangardo

Biznes to gra zespołowa, dlatego potrzebujesz dobrych zawodników. Jesteśmy zawodowcami, którzy kochają swoją pracę. Kiedy wszyscy czekają na weekend, my żyjemy tym co będziemy robić poniedziałek.

Podstawą każdej dobrej współpracy jest uczciwość i dobra komunikacja. Pracujemy na legalnym oprogramowaniu, mamy fizyczną lokalizację w Szczecinie i regularnie płacimy podatki.
Do tego zawsze odpowiadamy na telefony i rozmawiamy z Klientami zrozumiałym językiem.

Obecnie nie wystarczy już tylko istnieć w Internecie. W gąszczu konkurentów przewagę buduje się tylko poprzez wyróżnianie się. Taki będzie również Twój projekt. Po prostu avangardowy. Zobacz kto będzie nad nim pracował.

Menadżer Klienta, właściciel
Marcin

Nieustraszony strażnik terminów i łącznik pomiędzy światem kodu, a zwykłymi ludźmi. Miłośnik przycisku "Odśwież" w programie pocztowym. Zawsze chętny do pomocy.

Programista
Adam

Z żelazną konsekwencją przekuwa wszystkie nawet najbardziej niewykonalne projekty na linijki kodu Matrixa. Prywatnie pasjonat podróży, gotowania i fotografii.

Grafik
Michał

Wirtuoz pikseli i niewyczerpalne źródło dobrych pomysłów. Uzależniony od herbaty, Photoshopa oraz słowa "WOW", które często słyszy od naszych Klientów.

Content & Marketing
Sylwia

Kobiecy pierwiastek naszego zespołu. Nieoceniona pomoc w sprawach związanych z przygotowywaniem treści i w działaniach marketingowych.

Grafik
Piotr

Miłośnik pieszych wycieczek i dobrze wypełnionych briefów. W zespole ceniony za skandynawski design projektów i niemiecką terminowość w ich wykonywaniu.

FIRMOWY PUPIL
Loca

Umila spotkania i pomaga nam w negocjacjach kontraktów. Uwielbia pieszczoty, za to nie znosi chodzenia na smyczy i nieterminowo płaconych faktur.


Agencja interaktywna w liczbach

 • PONAD

  950

  wykonanych 
  zleceń

 • 420

  zadowolonych
  klientów

 • PONAD

  14

  lat
  doświadczenia

Referencje

Avangardo to bardzo profesjonalny i kreatywny zespół. Kompleksowe podejście do projektu, komunikatywność i bezproblemowy kontakt z Klientem. Projekt strony internetowej dla naszej firmy produkcyjnej wykonany został przy naszym minimalnym zaangażowaniu czasowym, w zakładanym terminie i z zachowaniem najwyższych standardów. O to nam chodziło. Nasz duński oddział już interesuje się powierzeniem im realizacji swojego projektu. Dziękuję za wspólną realizację i serdecznie polecam.
Marcin Karpowicz dyrektor sprzedażyMarcin Karpowicz dyrektor sprzedaży
Spieszę z informacją, tak w zwyczaju zaczyna zdanie Pan Marcin. Dlatego ja także spieszę z informacją, iż miło mi potwierdzić ogromne kompetencje w zakresie realizacji projektu. W przeciągu wielu lat nie spotkałem tak merytorycznie i techniczne dobrze przygotowanej osoby. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi firmy AVANGARDO. Zaangażowanie, a szczególnie pasja, którą widać na każdym kroku, zdecydowanie podnosi poziom współpracy na niespotykany poziom profesjonalizmu. Dziękuję za czas spędzony na wspólnych rozważaniach i życzę sukcesów w zdobywaniu oceanu usług internetowych.
Marcin Łożyński dyrektor ITMarcin Łożyński dyrektor IT
Cenimy sobie profesjonalizm, innowacyjność i wysokie standardy pracy. Zamawiając w Avangardo stronę internetową oraz nową identyfikację wizualną naszej firmy postawiliśmy wysoko wymagania, lecz pozostawiliśmy twórcom pełną swobodę w doborze grafiki, form i materiałów. Avangardo doskonale zrozumiało nasze oczekiwania i wykonało dla nas świetną pracę, a uzyskany pakiet wizualny stanowi dumną wizytówkę naszej firmy. Polecamy Avangardo klientom wymagającym.
Mirosław Błoniarz właściciel Alplan Sp. z o.o. Sp. k.Mirosław Błoniarz właściciel Alplan Sp. z o.o. Sp. k.
Firma Avangardo podczas naszej współpracy przy projekcie strony internetowej PROJEKTOWNIA.PL dała się poznać jako bardzo solidny partner. Zindywidualizowane podejście w połączeniu z dużym zaangażowaniem, dały efekt w postaci wysokiej klasy rozwiązania, które odpowiedziało na nasze potrzeby.
Bohdan Bay właściciel biura architektonicznegoBohdan Bay właściciel biura architektonicznego
Rozpoczynając prace z firmą Avangardo postawiliśmy bardzo wysokie wymagania dotyczące rozwiązań funkcjonalnych i wizualnych strony www. Efekt naszej współpracy uzyskał uznanie nasze i naszych Klientów. Avangardo wykazało się cechami, które najbardziej cenie u naszych partnerów biznesowych - rzetelnością, terminowością oraz przede wszystkim kreatywnością. Z przyjemnością polecam wybór Avangardo.
arch. Maciej Panek właściciel Interior Design Studioarch. Maciej Panek właściciel Interior Design Studio
Współpracę z firmą Avangardo możemy polecić jako przykład sprawnie, rzetelnie i terminowo wykonanego zlecenia. Szczególne podziękowania dla Pana Marcina za jego cierpliwość oraz otwarty umysł. Zespół Avangardo doskonale rozumie potrzeby klienta. Polecamy!
Karolina Jujeczka zespół Expo InstalKarolina Jujeczka zespół Expo Instal
Z Avangardo miałem przyjemność pracować przy realizacji projektu naszej firmowej strony internetowej. Firma wykazała się dużą kreatywnością i zaangażowaniem przy wykonywaniu projektu. Plusem było indywidualne podejście, kompleksowa realizacja i dostosowanie się do naszych potrzeb. Współpraca przebiegała pomyślnie i jestem zadowolony z efektów współpracy.
Paweł Halarewicz dyrektor sprzedażyPaweł Halarewicz dyrektor sprzedaży
We współpracy z innymi firmami cenimy dobrą komunikację, terminowość, wsparcie oraz fachowe działanie. Wszystkie te elementy odnaleźliśmy, pracując z Avangardo przy realizacji projektu naszego nowego serwisu. Firmę Avangardo tworzy zespół profesjonalistów, którzy doskonale znają się zarówno na tworzeniu stron internetowych, jak i zrozumieniu potrzeb klienta.
Grzegorz Kowal właściciel firmyGrzegorz Kowal właściciel firmy
Współpracuję od Avangardo od wielu lat i jest to firma, do której zwracam się po każdą nową stronę internetową i projekty graficzne. Cenię tę współpracę za niezwykły profesjonalizm obsługi, fenomenalną komunikację i rzetelność. Powierzając zamówienia Avangardo jestem spokojny o ich terminowe i fachowe wykonanie.
lek. Jacek Bujko współzałożyciel Zastepstwa.pllek. Jacek Bujko współzałożyciel Zastepstwa.pl
Firma Avangardo dokładnie spełniła moje oczekiwania względem zaprojektowania strony internetowej. Błyskawiczny kontakt i relacjonowanie postępu prac. Efekt naszej współpracy rewelacyjny. Zdecydowanie polecam tą firmę.
lek. med. Anna Kępka właścicielka Kliniki Medycyny Estetycznejlek. med. Anna Kępka właścicielka Kliniki Medycyny Estetycznej
Dla mnie Avangardo to marka. Powinniśmy wszyscy zarazić się ich absolutnym profesjonalizmem. Są niezwykle rzetelni i kreatywni w tym co robią, a do tego emanują pozytywną energią, dzięki czemu wrażenie ze współpracy z nimi jest niepowtarzalne. Cieszę się, że miałam okazję poznać tych ludzi i pracować z nimi. Kolejne projekty bez mrugnięcia okiem powierzę w ich ręce.
Agnieszka Tarasiewicz Epa Wind Sp. z o.o. Sp. k.Agnieszka Tarasiewicz Epa Wind Sp. z o.o. Sp. k.