Krótko o nas

Jeżeli nie ma cię w Internecie to nie istniejesz. My wiemy coś więcej. Strona WWW stanowi wizytówkę jej właściciela, ale także jej twórcy.
Dlatego zależy nam na świetnych efektach równie mocno, co Tobie.

Filozofia avangardo

Obecnie nie wystarczy już tylko istnieć w Internecie. W gąszczu konkurentów przewagę buduje się tylko poprzez wyróżnianie się.
Taki będzie również Twój projekt. Po prostu avangardowy.

Podstawą każdej dobrej współpracy jest uczciwość i dobra komunikacja. Pracujemy na legalnym oprogramowaniu, mamy fizyczną lokalizację w Szczecinie i regularnie płacimy podatki.
Do tego zawsze odpowiadamy na telefony i rozmawiamy z Klientami zrozumiałym językiem.

Nasz zespół stanowią zawodowi graficy, programiści i pozycjonerzy i copywriterzy. Przede wszystkim, jesteśmy pasjonatami, którzy lubią swoją pracę i nie traktują jej jak przykry obowiązek. Kiedy wszyscy czekają na weekend, my już żyjemy tym co będziemy robić poniedziałek...

Menadżer Klienta, właściciel
Marcin

Nieustraszony strażnik terminów i łącznik pomiędzy światem kodu, a zwykłymi ludźmi. Miłośnik przycisku "Odśwież" w programie pocztowym. Zawsze chętny do pomocy.

Programista
Adam

Z żelazną konsekwencją przekuwa wszystkie nawet najbardziej niewykonalne projekty na linijki kodu Matrixa. Prywatnie pasjonat podróży, gotowania i fotografii.

Główny grafik
Michał

Wirtuoz pikseli i niewyczerpalne źródło dobrych pomysłów. Uzależniony od herbaty, Photoshopa oraz słowa "WOW", które często słyszy od naszych Klientów.

FIRMOWY PUPIL
Loca

Umila spotkania i pomaga w negocjacjach cen (bo kto odmówi takim oczom?). Nie znosi chodzenia na smyczy i nieterminowo płaconych faktur VAT.

Agencja interaktywna

 • PONAD

  700

  wykonanych 
  zleceń

 • 400

  zadowolonych
  klientów

 • PONAD

  11

  lat
  doświadczenia

Referencje

Avangardo to bardzo profesjonalny i kreatywny zespół. Kompleksowe podejście do projektu, komunikatywność i bezproblemowy kontakt z Klientem. Projekt strony internetowej dla naszej firmy produkcyjnej wykonany został przy naszym minimalnym zaangażowaniu czasowym, w zakładanym terminie i z zachowaniem najwyższych standardów. O to nam chodziło. Nasz duński oddział już interesuje się powierzeniem im realizacji swojego projektu. Dziękuję za wspólną realizację i serdecznie polecam.
Marcin Karpowicz dyrektor sprzedażyMarcin Karpowicz dyrektor sprzedaży
Cenimy sobie profesjonalizm, innowacyjność i wysokie standardy pracy. Zamawiając w Avangardo stronę internetową oraz nową identyfikację wizualną naszej firmy postawiliśmy wysoko wymagania, lecz pozostawiliśmy twórcom pełną swobodę w doborze grafiki, form i materiałów. Avangardo doskonale zrozumiało nasze oczekiwania i wykonało dla nas świetną pracę, a uzyskany pakiet wizualny stanowi dumną wizytówkę naszej firmy. Polecamy Avangardo klientom wymagającym.
Mirosław Błoniarz właściciel Alplan Sp. z o.o. Sp. k.Mirosław Błoniarz właściciel Alplan Sp. z o.o. Sp. k.
We współpracy z innymi firmami cenimy dobrą komunikację, terminowość, wsparcie oraz fachowe działanie. Wszystkie te elementy odnaleźliśmy, pracując z Avangardo przy realizacji projektu naszego nowego serwisu. Firmę Avangardo tworzy zespół profesjonalistów, którzy doskonale znają się zarówno na tworzeniu stron internetowych, jak i zrozumieniu potrzeb klienta.
Grzegorz Kowal właściciel firmyGrzegorz Kowal właściciel firmy
Rozpoczynając prace z firmą Avangardo postawiliśmy bardzo wysokie wymagania dotyczące rozwiązań funkcjonalnych i wizualnych strony www. Efekt naszej współpracy uzyskał uznanie nasze i naszych Klientów. Avangardo wykazało się cechami, które najbardziej cenie u naszych partnerów biznesowych - rzetelnością, terminowością oraz przede wszystkim kreatywnością. Z przyjemnością polecam wybór Avangardo.
arch. Maciej Panek właściciel Interior Design Studioarch. Maciej Panek właściciel Interior Design Studio
Współpracuję od Avangardo od wielu lat i jest to firma, do której zwracam się po każdą nową stronę internetową i projekty graficzne. Cenię tę współpracę za niezwykły profesjonalizm obsługi, fenomenalną komunikację i rzetelność. Powierzając zamówienia Avangardo jestem spokojny o ich terminowe i fachowe wykonanie.
lek. Jacek Bujko współzałożyciel Zastepstwa.pllek. Jacek Bujko współzałożyciel Zastepstwa.pl
Firma Avangardo dokładnie spełniła moje oczekiwania względem zaprojektowania strony internetowej. Błyskawiczny kontakt i relacjonowanie postępu prac. Efekt naszej współpracy rewelacyjny. Zdecydowanie polecam tą firmę.
lek. med. Anna Kępka właścicielka Kliniki Medycyny Estetycznejlek. med. Anna Kępka właścicielka Kliniki Medycyny Estetycznej
Dla mnie Avangardo to marka. Powinniśmy wszyscy zarazić się ich absolutnym profesjonalizmem. Są niezwykle rzetelni i kreatywni w tym co robią, a do tego emanują pozytywną energią, dzięki czemu wrażenie ze współpracy z nimi jest niepowtarzalne. Cieszę się, że miałam okazję poznać tych ludzi i pracować z nimi. Kolejne projekty bez mrugnięcia okiem powierzę w ich ręce.
Agnieszka Tarasiewicz Epa Wind Sp. z o.o. Sp. k.Agnieszka Tarasiewicz Epa Wind Sp. z o.o. Sp. k.
Avangardo wykonało nową stronę www oraz identyfikację wizualną mojej firmy. Całość prac zastała zrealizowana ekspresowo, a efekty w pełni odpowiadają moim oczekiwaniom. Świetny kontakt z managerem projektu, zespół profesjonalistów i trafne zrozumienie potrzeb klienta owocują produktem najwyższej jakości. Polecam Avandargo jako solidnego i odpowiedzialnego partnera do współpracy.
Krzysztof Ziółkowski właściciel NeuronHouseKrzysztof Ziółkowski właściciel NeuronHouse
Współpracę z firmą Avangardo możemy polecić jako przykład sprawnie, rzetelnie i terminowo wykonanego zlecenia. Szczególne podziękowania dla Pana Marcina za jego cierpliwość oraz otwarty umysł. Zespół Avangardo doskonale rozumie potrzeby klienta. Polecamy!
Karolina Jujeczka zespół Expo InstalKarolina Jujeczka zespół Expo Instal
Pana Marcina Osaka i jego firmę polecił mi mąż, dla którego Pan Marcin przygotowywał stronę internetową. Zaczynałam dopiero działalność, nie wiedziałam dokładnie co i jak chce przedstawić. Miałam jedynie koncepcję logo i wiedziałam, że strona musi być elegancka, nowoczesna i przejrzysta dla klienta. W najśmielszych oczekiwaniach nie przewidywałam, że efekt może być tak zadowalający! Strona jest transparentna, łatwa w przeglądaniu, kolorystycznie i wizualnie spójna z rodzajem działalności, koresponduje z ideą działalności. Czas trwania przedsięwzięcia był szybki, kontakt z panem Marcinem niemal natychmiastowy, wszelkie kwestie uzgadniane na bieżąco, żadne z moich pytań nie pozostawało bez odpowiedzi. Dodatkowo Pan Osak wsparł mnie pomocą w tworzeniu plakatów, ulotek, a nawet znalazł dla mnie drukarnię i zlecił ich wykonanie. Każdemu serdecznie Polecam!
Agata Lisaj właścicielka firmyAgata Lisaj właścicielka firmy
Uprzejmie dziękujemy firmie Avangardo za stworzenie dla nas funkcjonalnego serwisu internetowego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnego podejścia do wykonywanych prac oraz jakości obsługi. Godnym zaznaczenia faktem jest terminowość oraz szybkość odpowiedzi na nasze sugestie w trakcie tworzenia strony. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić usługi tej firmy.
Elżbieta Kowalczyk-Kopera właścicielka TratwaElżbieta Kowalczyk-Kopera właścicielka Tratwa