SKLEPY PRZYSZŁOŚĆ
EKOLOGIA POJAZDY

Sklep E-POJAZDY.COM

Zobacz projekt online
KREACJA
WDROŻENIE
COPYWRITING

Klient

E-pojazdy.com to autoryzowany dystrybutor oferujący w sprzedaży elektryczne i ekologiczne pojazdy wielu marek. Odpowiadając na duże zainteresowanie elektromobilnością, szturmem podbija polski rynek rewolucyjnych rozwiązań komunikacyjnych.

Cele

Celem projektu było wykreowanie nowej marki na rynku, począwszy od logo, poprzez szereg elementów identyfikacji wizualnej a skończywszy na stworzeniu funkcjonalnej platformy e-commerce. Kluczowe było zachowanie pełnej spójności wszystkich materiałów oraz realizacja od projektu aż po wydruk materiałów reklamowych.

epo2
epo3
epo4 1

Rezultaty współpracy

Logo doskonale odzwierciedla zaangażowanie firmy w elektromobilność. Obszerny katalog produktów i inne drukowane materiały promocyjne w nowoczesnym stylu i przedstawiają zakres oferty.

Sklep internetowy nie tylko edukuje, ale również umożliwia zakup produktów firmy. Nasza współpraca przewiduje kolejne elementy identyfikacji wizualnej oraz rozwój e-commerce o kolejne narzędzia i nowe funkcjonalności sklepu.

Zobacz projekt online
epo1
Opinia
Sklep internetowy, który stworzyliście dla naszej firmy, jest nie tylko estetycznie atrakcyjny, ale także funkcjonalny i łatwy w nawigacji.
Umożliwia on naszym klientom bezproblemowe przeglądanie naszej oferty elektrycznych pojazdów, a także dokonywanie zakupów online w sposób intuicyjny. Pełna kontrola nad naszym sklepem online umożliwia łatwe aktualizowanie treści i oferty. To bezcenne wsparcie dla naszej działalności.
Marcin Kozak
CEO E-Pojazdy.com

TO NIE KONIEC NASZYCH PRZECHWAŁEK

ZOBACZ TAKŻE

mennica

Sklep internetowy na wagę złota

KREACJA E-COMMERCE CONSULTING
al1

Wiatr zmian dla brandingu firmy Alplan

BRANDING WEBDESIGN DTP