SKLEPY MONETY
MENNICA SREBRO

Sklep dla Mennicy

Zobacz projekt online
KREACJA
WDROŻENIE

Klient

Mennica Zachodniopomorska oferuje wysokiej jakości produkty ze srebra i złota inwestycyjnego. Dotychczasowo prowadziła tylko stacjonarną sprzedaż, jednak wraz ze wzrostem zainteresowania tą formą inwestycji, zdecydowała się rozszerzyć działania o e-commerce.

Cele

Sklep internetowy musiał umożliwić sprawne zakupy z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa. Ważna była integracja sklepu z giełdą kruszców. To pozwoliło dopasowywać ceny do dynamicznie zmieniających się cen metali szlachetnych. Sklep miał również zachęcać do wyboru Mennicy Zachodniopomorskiej jako wiarygodnego partnera inwestycyjnego.

mennica1 1
mennica2 1

Rezultaty współpracy

Współpraca z Mennicą Zachodniopomorską była niezwykle przyjemna i owocna.

Wspólnie stworzyliśmy intuicyjny oraz estetyczny design sklepu oraz zintegrowaliśmy go z giełdą metali szlachetnych.

Sklep internetowy stanowi doskonały przykład tego jak tradycyjny, stacjonarny biznes może rozszerzyć skalę działania na cały świat.

Zobacz projekt online
boczny mennica 3
Opinia
Avangardo to agencja, która zasługuje na najwyższe pochwały za doskonałą realizację sklepu internetowego umożliwiającego zakup złota inwestycyjnego.
Sklep został zaprojektowany w sposób niezwykle intuicyjny i estetyczny, co sprawia, że nawigacja i zakupy stają się przyjemnością. Jesteśmy również zadowoleni z obsługi poprojektowej i szeregu konsultacji w temacie realizacji skutecznego projektu e-commerce. Dziękujemy za 10 lat naszej owocnej współpracy i oczekujemy na kolejne.
Sławomir Drop
CEO Mennicy Zachodnopmorskiej

TO NIE KONIEC NASZYCH PRZECHWAŁEK

ZOBACZ TAKŻE

szarlat4

Smaczny design w kolorze amarantusa dla Szarłat

KREACJA WEBDESIGN HOSTING
epojazdy

Zielona rewolucja marketingowa dla E-pojazdy

BRANDING E-COMMERCE DTP