STRONY WWW TOMOGRAFIA
RADIOLOG STARGARD

Strona dla Panoramika

Zobacz projekt online
KREACJA
WDROŻENIE
HOSTING

Klient

RTG Panoramika to pracownia radiologii mieszcząca się w Stargardzie. Prowadzona jest przez dwie sympatyczne siostry, które od wielu lat są naszymi stałymi klientkami.

Cele

Wraz ze zmianą lokalizacji gabinetu, przyszedł czas na zmianę logo, strony www i szeregu projektów identyfikacji wizualnej. Projekt miał nawiązywać do naturalnych materiałów budowlanych, które zostały wykorzystane do wykończenia wnętrza nowego gabinetu.

fxed2 1
rtg3

Rezultaty współpracy

Stworzyliśmy unikalne logo, nawiązujące do natury, jak i połączeń nerwowych. Otrzymaliśmy również doskonałe materiały, aby stworzyć elegancki design strony, który zdecydowanie wyróżnia się na tle innych stron internetowych z tej branży.

Efektem naszej współpracy jest nowoczesna identyfikacja wizualna, szereg materiałów reklamowych oraz przyjazna dla pacjentów (oraz wyszukiwarek) strona internetowa firmy.

Zobacz projekt online
Opinia
Kto nie wie co to jest "profesjonalizm" niech sprawdzi w słowniku synonimów prof. Bralczyka. Kto chce wiedzieć co to jest "prawdziwy profesjonalizm" proszę niech skontaktuje się z AVANGARDO :)
Strony buduje wiele firm, ale dopasować się do nie zawsze łatwych oczekiwań (i częstych zmian) klienta potrafią tylko wybrańcy jakimi jest ekipa AVANGARDO. Poza pełnym profesjonalizmem techniczno-estetyczno-plastycznym doceniam ich za ponadprzeciętną cierpliwość i elastyczność. Tutaj nie czuję się klientem dla którego mamy stricte określony czas, po przekroczeniu którego usłyszę "następny proszę..." Bezapelacyjnie polecam każdemu kto chce wiedzieć czym jest przywołany na wstępie "prawdziwy profesjonalizm". Marcin i ekipo AVANGARDO - dziękujemy !
Roksana Niedźwiedzka
RTG Panoramika

TO NIE KONIEC NASZYCH PRZECHWAŁEK

ZOBACZ TAKŻE

dobosz mini

Dobosz Implanty czyli strona piękna jak uśmiech

KREACJA WEBDESIGN SEO
szarlat4

Smaczny design w kolorze amarantusa dla Szarłat

KREACJA WEBDESIGN HOSTING