STRONY WWW TORBY
PLECAKI HO::LO

Sklep dla HO::LO

Zobacz projekt online
KREACJA
WDROŻENIE

Klient

HO::LO to rodzinna marka akcesoriów z recyklingu bannerów reklamowych. Marka kieruje komunikację do młodych i dynamicznych osób, które zainteresowane są unikalnymi, ręcznie tworzonymi akcesoriami.

Cele

Istniejący sklep internetowy musiał zostać gruntownie przebudowany, zarówno pod kątem graficznym, jak i funkcjonalnym. Nie bez znaczenia był wysoki stopień przyjazności dla SEO oraz dobre wsparcie techniczne związane z obsługą nowej platformy.

holo1 2
holo4
holo2

Rezultaty

Młodzieżowa grafika sklepu podkreśla wyjątkowość produktów z recyklingu. Przejrzysty katalog produktów wraz z indywidualnym filtratorem umożliwia dopasowanie produktów do preferencji. Sklep posiada integrację z Mailchimpem, co pozwala na dodatkowe działania upsellingowe oraz utrzymywanie stałego kontaktu z klientami.

Zobacz projekt online
holo 1
Opinia
Wasza zdolność do myślenia poza schematami pokazała, że gracie na tych samych falach co my :) Doskonale oddaliście styl, który prezentują nasze torby i plecaki.
Fajnie, że możemy na Was liczyć po zakończonym projekcie, a to dla nas ważne! Dziękujemy za sklep internetowy, który jest potężnym narzędziem do promowania idei upcyclingu.
Anna Kamińska
CEO HO::LO

TO NIE KONIEC NASZYCH PRZECHWAŁEK

ZOBACZ TAKŻE

viaoceano 1

Odpłyń w dal z Via Oceano

KREACJA WEBDESIGN COPYWRITING
jewiarz2

Strona okulisty, od której nie oderwiesz oczu

KREACJA WEBDESIGN COPYWRITING HOSTING