STRONY WWW ZDROWIE
OKULISTA LEKARZ

Strona dla okulisty

Zobacz projekt online
KREACJA
WDROŻENIE
COPYWRITING

Klient

Otrzymaliśmy zlecenie wykonania strony dla nowo otwartego gabinetu okulistycznego lek. Bartłomieja Jewiarza. Pan Bartłomiej posiadał tylko logo oraz bardzo otwartą głowę na powierzenie całego projektu naszej agencji.

Cele

Strona miała przedstawiać ofertę za pomocą nowoczesnego layoutu oraz umożliwić dotarcie do grona pacjentów z okolicznych miejscowości. Zadanie miało być zrealizowane kompleksowo - od organizacji hostingu, poprzez napisanie treści, a skończywszy na uruchomieniu nowego serwisu i jego optymalizację dla wyszukiwarek.

Nasze działania

W pierwszej kolejności wytypowaliśmy dla klienta doskonałą domenę dobryokulista.pl i pośredniczyliśmy w jej zakupie. Po konfiguracji hostingu i poczty e-mail przyszedł czas na napisanie tekstów na stronę. W lekkiej formie przedstawiliśmy specjalistyczne zabiegi i badania.

Umieściliśmy slider opinii z platformy „Znanylekarz.pl”, potwierdzający kompetencję lekarza Bartłomieja.

Zaprogramowaliśmy również szereg interakcji, dzięki temu stronę przyjemnie się przegląda. Na zakończenie zoptymalizowaliśmy serwis pod kątem Google, tak aby pojawiała się w wynikach wyszukiwania na słowa ważne dla działalności klienta.

strona okulisty
jewiarz3 1
jewiarz2 1

Rezultaty współpracy

Nietradycyjna dla branży lekarskiej grafika odzwierciedla oryginalność klienta i nieszablonowość naszych projektów.

Projekt został zakończony sukcesem. Efektem tego jest pełna satysfakcja klienta potwierdzona pozytywną opinią o naszej agencji.

Zobacz projekt online
dobry okulista
Opinia
Firma Avangardo wykonała stronę internetową mojego gabinetu. Wszystko załatwialiśmy on-line, kontakt z zespołem firmy jest na najwyższym poziomie.
Realizacja terminowa i efekt końcowy rewelacyjny. Jestem bardzo zadowolony z tego jak strona wygląda i funkcjonuje.
Lek. Bartłomiej Jewiarz
właściciel gabinetu

TO NIE KONIEC NASZYCH PRZECHWAŁEK

ZOBACZ TAKŻE

holo

Drugie życie dla sklepu internetowego HO::LO

KREACJA E-COMMERCE CONSULTING
dobosz mini

Dobosz Implanty czyli strona piękna jak uśmiech

KREACJA WEBDESIGN SEO