STRONY WWW DENTYSTA
UŚMIECH DOKTOR

Strona dla dentysty

Zobacz projekt online
KREACJA
WDROŻENIE

Klient

Nowoczesny gabinet stomatologii i implantologii w Szczecinie, prowadzony przez lek. stom. Pawła Dobosza i jego zespół. Pan Paweł jest jednym z wiodących implantologów w Szczecinie i oczekiwał strony na równie wysokim poziomie.

Cele

Strona internetowa miała prezentować gabinet, profesjonalizm lekarzy oraz wysokiej klasy sprzęt wykorzystywany do leczenia uzębienia pacjentów. Głównym celem było wzbudzenie zaufania i przejrzysta prezentacja usług.

Rezultaty

Lekka i nowoczesna grafika w przyjaznych kolorach podkreśla przyjazną atmosferę gabinetu i wysoką jakość usług. Zaprezentowaliśmy ciekawe rozwiązanie przedstawiające metamorfozy pacjentów. To pozwoliło na prostą prezentację skomplikowanych zabiegów dentystycznych.

Co ważne, strona jest szybka, lekka i w pełni przyjazna dla pozycjonowania co umożliwiło agencji SEO dalsze działania promocyjne.

W efekcie powstała strona, która pozytywnie wyróżnia się wśród stron gabinetów dentystycznych w Szczecinie, ale i w całej Polsce.

dobosz1
dobosz3
dobosz4
dobosz5
Opinia
Dziękujemy za doskonałe zrozumienie, że nasz gabinet jest miejscem, gdzie pacjenci oczekują pełnego zaufania, dlatego ważne jest, aby nasza strona internetowa budowała to zaufanie.
Wasza praca w pełni to uwzględnia. Nasza strona gabinetu stomatologicznego stała się atrakcyjną wizytówką profesjonalnej placówki. Pacjenci mogą łatwo znaleźć potrzebne informacje i nawiązać kontakt.
lek. stom. Paweł Dobosz
właściciel gabinetu

TO NIE KONIEC NASZYCH PRZECHWAŁEK

ZOBACZ TAKŻE

jewiarz2

Strona okulisty, od której nie oderwiesz oczu

KREACJA WEBDESIGN COPYWRITING HOSTING
pano2

Prześwietlamy branding RTG Panoramika

KREACJA WEBDESIGN HOSTING