ZAMKNIJ

Dorota Samsel

Strona internetowa dla Centrum Wspierania Rozwoju Dzieci i Dorosłych, prowadzonego przez Panią Dorotę Samsel.

Zakres działań
WWW / Poligrafia / Copywriting

Online
cwrgoleniow.pl

Dorota SamselDorota SamselDorota

WYZWANIA

Dotychczasowa komunikacja marketingowa i wizualna Ośrodka praktycznie nie istniała. Pani Dorota zgłosiła się do nas z prośbą o pomoc w tym zakresie.

Dorota Samsel Dorota Samsel Dorota Samsel

REZULTATY

Najważniejszym elementem zlecenia była strona WWW. Zadanie było o tyle trudne, że Pani Dorota nie miała pomysłu na stronę i treści. Od tego właśnie jesteśmy!

Postanowiliśmy zacząć od copywritingu. Aneta, nasza specjalistka w tej dziedzinie, opracowała teksty przeznaczone na stronę główną. Opierały się na jasnych komunikatach - bez trudnej terminologii i nabrzmiałych akapitów. Pomysł na organizację zawartości spotkał się z dużym entuzjazmem Klientki, co dobrze wróżyło dalszej współpracy.

Przyszedł czas na opracowanie grafiki. Zdecydowaliśmy się oprzeć ją na ilustracjach, tak aby nadać temu trudnemu tematowi nieco "baśniowego" charakteru. Internauta, który wchodzi na stronę o tej tematyce szuka rozwiązania problemu i nie oczekuje internetowych wodotrysków. Postanowiliśmy, że animacje będą subtelne i stonowane. Zwróćcie jednak uwagę na ten poruszający się listek... to takie małe smaczki, które wyróżniają nasze realizacje.

Efekt zachwycił Klientkę, która zdecydowała się powierzyć nam zaprojektowanie kolejnych elementów identyfikacji wizualnej. Zwieńczeniem projektu jest opinia naszej Klientki (do przeczytania niżej). Dziękujemy za miłe słowa, bardzo miłą współpracę i nie możemy doczekać się kolejnych projektów!

Fenomenalna współpraca. Niesamowite zrozumienie klienta. Rewelacyjny zespół. Bardzo szybki kontakt z klientem. Wspaniały rezultat. Mogłabym tak wymieniać bez końca. Kontaktując się z Panem Marcinem z Avangardo wiedziałam tylko, że potrzebuję strony. Po cichu marzyłam, żeby była to strona, o której mogłabym powiedzieć, że jest „taka moja”. Spotkałam się z głębokim zrozumieniem - wydobyli na światło dzienne wszystko to, czego nie byłam w stanie samodzielnie określić, a potem ubrali w takie słowa i taką grafikę, że sama nie mogłam uwierzyć. W ten sposób spełniło się moje ciche marzenie – strona naprawdę jest „taka moja”. Jeszcze raz dziękuję!

Dorota Samsel Dorota Samsel terapeutka, właścicielka CWRDiD

POWRÓT
DO LISTY