ZAMKNIJ

Przychodnie Nasze

Strona internetowa dla przychodni rodzinnej NZOZ w Mieszkowicach.

Zakres działań
WWW / CMS / Poligrafia / Druk

Online
przychodnienasze.pl

Przychodnie NaszePrzychodnie NaszePrzychodnie

WYZWANIA

W samym środku pandemii, otrzymaliśmy zadanie jak najszybszego wykonania strony internetowej dla przychodni rodzinnej. Nadrzędnym celem strony było informowanie pacjentów o ważnych komunikatach związanych z epidemią.

Przychodnie Nasze Przychodnie Nasze Przychodnie Nasze

REZULTATY

Pandemia to trudny i pracowity okres dla lekarzy i pielęgniarek. Postanowiliśmy więc wszystkie nasze moce przerobowe skierować na realizację właśnie tego projektu. Cel był jeden. Maksimum naszego zaangażowania przy minimalnym nakładzie czasowym ze Klienta.

Zebraliśmy niezbędne materiały i przystąpiliśmy do projektowania strony. Zaczęliśmy od rewitalizacji logo, którą wykonaliśmy bez dodatkowych opłat. Przychodnia obsługuje mniejsze miejscowości. Dużą część pacjentów stanowią osoby osoby starsze oraz takie, które nie są zaawansowanymi użytkownikami Internetu. Z tego względu strona musiała być prosta, intuicyjna, responsywna i wyposażona w narzędzia dla os. niepełnosprawnych.

Projekt został uruchomiony w błyskawicznym tempie jednak bez uszczerbku dla jakości. Dodatkowo wprowadziliśmy na stronę pełne treści, tak aby Klient nie musiał tego robić samodzielnie. Dziękujemy Przychodni za owocny projekt, a wszystkim jej pracownikom, za ich tytaniczną pracę.

POWRÓT
DO LISTY