ZAMKNIJ

Ośrodek leczenia uzależnień

Nowa strona internetowa dla prywatnego ośrodka leczenia uzeleżnień "Tratwa" z Wisły.

Zakres działań
Kreacja / WWW / CMS

Online
tratwa.pl

Ośrodek leczenia uzależnieńOśrodek leczenia uzależnieńOśrodek

WYZWANIA

Nowa strona internetowa dla ośrodka miała być maksymalnie przyjazna dla pozycjonowania. Otrzymaliśmy szczegółowe wskazówki od firmy pozycjonującej serwis, dotyczące architektury i zawartości. Stopień trudności zwiększała delikatna tematyka tej branży.

Ośrodek leczenia uzależnień Ośrodek leczenia uzależnień

REZULTATY

Wszystkie założenia zostały uwzględnione przez nas zarówno na etapie graficznym jak i programistycznym. Udało nam się wykonać stronę o stonowanej szacie graficznej, odpowiednio prezentującej auty ośrodka. Należy podkreślić, że nowa strona jest atrakcyjniejsza nie tylko dla wyszukiwarek, ale i jej użytkowników (dzięki nowej wersji responsywnej). Na koniec zajęliśmy się przeniesieniem treści ze starego serwisu, tak by nie angażować w to niepotrzebnie Klienta.

Uprzejmie dziękujemy firmie Avangardo za stworzenie dla nas funkcjonalnego serwisu internetowego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnego podejścia do wykonywanych prac oraz jakości obsługi. Godnym zaznaczenia faktem jest terminowość oraz szybkość odpowiedzi na nasze sugestie w trakcie tworzenia strony. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić usługi tej firmy.

Ośrodek leczenia uzależnień Elżbieta Kowalczyk-Kopera właścicielka Tratwa

POWRÓT
DO LISTY