ZAMKNIJ

Klimstar

Wizerunkowa strona internetowa dla firmy budowlanej z Wielkiej Brytanii, która specjalizuje się w wykończeniu luksusowych apartamentów.

Zakres działań
Kreacja / WWW / CMS

Online
klimstar.co.uk

KlimstarKlimstarKlimstar"

WYZWANIA

Nowa strona internetowa miała być adresowana do bardziej zamożnych klientów, którzy oczekują wysokiego standardu usług.

Klimstar

REZULTATY

Jeden z naszych pierwszych Klientów, wrócił do nas po kolejną (trzecią już!), odsłonę swojej strony internetowej. Firma Klimstar specjalizuje się obecnie w budowach o wysokim standardzie wykończenia. To też miała komunikować nowa odsłona witryny. Z entuzjazmem powitaliśmy stałego Klienta i rozpoczęliśmy prace.

Warto zwrócić uwagę na liczne animacje oraz nowoczesne rozwiązania techniczne które zastosowaliśmy. Wszystko zostało oczywiście przetestowane na różnych ekranach oraz urządzeniach z jabłkiem w logo, które stanowią dużą część rynku w UK.

W kwestii estetycznej postawiliśmy na ponadczasowy, nowoczesny minimalizm z nutką brytyjskiego stylu. Doskonałe zdjęcia z realizacji naszego Klienta stanowią tutaj pierwszy plan, a interfejs graficzny strony jeszcze je eksponuje. Nasza high-endowa realizacja przypomina raczej strony biur architektonicznych, łamiąc kanony stron firm budowalnych.

Dziękujemy za zaufanie i już myślimy o czwartej odsłonie strony dla Klimstar.

POWRÓT
DO LISTY