ZAMKNIJ

EPA Wind

Folder firmowy i kompendium wiedzy dla firmy EPA Wind, która zajmuje się realizacją procesu inwestycyjnego farm wiatrowych w Polsce.

Zakres działań
Kreacja / Przygotowanie do druku

Online
www.bit.ly/epawind-kompedium

EPA WindEPA WindEPA

WYZWANIA

Szereg regularnych i spójnych graficznie zleceń dla EPA Wind.

EPA Wind

REZULTATY

W 2010 roku nawiązaliśmy współpracę z firmą EPA Wind. W ciągu tych lat wykonaliśmy szereg projektów obejmujących wykonanie 5 stron internetowych, 3 logotypów oraz szeregów infografik, ilustracji, folderów i broszur informacyjnych. W tym miejscu prezentujemy jedynie ułamek efektów tej owocnej współpracy, w formie folderu firmowego i kompendium wiedzy.

Zadanie to obejmowało wykonanie projektów graficznych i przygotowanie projektów do druku. Folder miał formę typowo wizerunkowego prospektu. Z kolei kompendium wiedzy przeznaczone było do mieszkańców terenów na których znajdują się farmy wiatrowe. W ramach kompendium wykonaliśmy również szereg ilustracji i infografik, dla jak najlepszego zobrazowania przedstawionych w nim informacji.

Dla mnie Avangardo to marka. Powinniśmy wszyscy zarazić się ich absolutnym profesjonalizmem. Są niezwykle rzetelni i kreatywni w tym co robią, a do tego emanują pozytywną energią, dzięki czemu wrażenie ze współpracy z nimi jest niepowtarzalne. Cieszę się, że miałam okazję poznać tych ludzi i pracować z nimi. Kolejne projekty bez mrugnięcia okiem powierzę w ich ręce.

EPA Wind Agnieszka Tarasiewicz Epa Wind Sp. z o.o. Sp. k.

POWRÓT
DO LISTY