ZAMKNIJ

Drukarnia Euro Transfers

Strona internetowa dla dużej drukarni specjalizującej się w nadrukach, która zaopatruje rynki 15 krajów Europy.

Zakres działań
WWW / Fotografia / Kreacja

Online
euro-transfers.eu

Drukarnia Euro TransfersDrukarnia Euro TransfersDrukarnia

WYZWANIA

Zostaliśmy poleceni drukarni, która specjalizuje się w nadrukach i termotransferach sitodrukowych.

Zadanie obejmowało wykonanie kreatywnej strony internetowej, spójnej z identyfikacją wizualną firmy. Dodatkowo projekt obejmował sesję fotograficzną i koordynację całego projektu, tak aby projekt ukończyć przed ważnymi targami branżowymi.

Drukarnia Euro Transfers Drukarnia Euro Transfers

REZULTATY

Pracę nad stroną internetową rozpoczęliśmy od analizy działalności firmy i spotkania u Klienta. Poznaliśmy park maszynowy, cały proces produkcji nadruków oraz omówiliśmy oczekiwania Klienta.

Drukarnia posiada przemyślany system identyfikacji wizualnej swoich marek i rozpoznawalne logo. Postanowiliśmy wykorzystać charakterystyczny kształt sygnetu, do przygotowania nieszablonowego układu graficznego.

Dobre zdjęcia są podstawą - zwłaszcza gdy jest co pokazać. Wykonaliśmy sesję fotograficzną w siedzibie Klienta. W efekcie powstał kreatywny projekt, który przypadł do gustu naszego Klienta.

Po akceptacji przeszliśmy do programowania strony. Do strony internetowej wdrożyliśmy Panel Administratora, tak aby można było wypełnić ją treścią i samodzielnie rozbudowywać o kolejne podstrony. Projekt został zakończony w zakładanym czasie i z pełną satysfakcją Klienta.

Z Avangardo miałem przyjemność pracować przy realizacji projektu naszej firmowej strony internetowej. Firma wykazała się dużą kreatywnością i zaangażowaniem przy wykonywaniu projektu. Plusem było indywidualne podejście, kompleksowa realizacja i dostosowanie się do naszych potrzeb. Współpraca przebiegała pomyślnie i jestem zadowolony z efektów współpracy.

Drukarnia Euro Transfers Paweł Halarewicz dyrektor sprzedaży

POWRÓT
DO LISTY