ZAMKNIJ

Dr Katarzyna Kordus

Strona internetowa dla Pani dr Katarzyny Kordus - lekarza, trychologa i podologa.

Zakres działań
Kreacja / WWW / CMS

Online
znany-trycholog.pl

Dr Katarzyna KordusDr Katarzyna KordusDr

WYZWANIA

Pani Katarzyna trafiła do nas z polecenia naszego zadowolonego Klienta. Naszym zadaniem było wykonanie typowo wizerunkowej strony, do prezentacji dorobku i działalności.

Otrzymaliśmy treści, zdjęcia z sesji fotograficznej i elementy identyfikacji wizualnej, które były w użyciu. Strona internetowa miała być naturalnym rozwinięciem tej stylistyki i efektywnie wykorzystać dostarczone materiały.

Dr Katarzyna Kordus Dr Katarzyna Kordus

REZULTATY

Już pierwszy projekt graficzny spotkał się z uznaniem i akceptacją naszej Klientki. Po kosmetycznych zmianach, przeszliśmy do jego programowania.

Oprócz tradycyjnych narzędzi, strona została wyposażona w mechanizm do prezentacji szkoleń i zintegrowany z nimi formularz zgłoszeń online. Stronę wzbogaca także dział "Dla pacjenta", w którym publikowane są eksperckie artykuły Pani Katarzyny. Dzięki temu nowa strona stanowi medium do prezentacji szkoleń, ale również cenne źródło wiedzy dla pacjentów.

Polecam współpracę z Panami z Avangardo! Miła i kulturalna obsługa to tylko dodatek do profesjonalnego podejścia do zamówionego projektu. Istotnym elementem współpracy jest pomoc w nauce obsługi panelu administracyjnego. Dotychczasową współpracę oceniam bardzo wysoko i w przyszłości na pewno skorzystam ponownie z usług firmy

Dr Katarzyna Kordus Dr Katarzyna Kordus właścicielka firmy

POWRÓT
DO LISTY