ZAMKNIJ

Atlantic Products

Strona internetowa dla producenta naturalnych gryzaków dla psów.

Zakres działań
Kreacja / WWW / CMS

Online
atlantic-products.com.pl

Atlantic ProductsAtlantic ProductsAtlantic

WYZWANIA

Zadanie polegało na wykonaniu nowoczesnej, lekkiej i estetycznej strony WWW dedykowanej sektorowi B2B.

Atlantic Products

REZULTATY

Strona nie miała zawierać wielu zakładek, jednak każda powinna posiadać osobny układ, dla jak najlepszego zaprezentowania informacji. Klient niestety nie posiadał dużych zdjęć. Za naszą namową, zdecydował się na wykonanie sesji fotograficznej. Czasem warto dłużej poczekać na materiały, jeżeli mogą być wysokiej jakości.

Już nasz pierwszy projekt graficzny spodobał się w firmie. Po uzyskaniu akceptacji wszystkich układów, przeszliśmy do programowania i wprowadzenia nowych treści. Po instalacji strony, przeprowadziliśmy również szkolenie online z Systemu Zarządzania Treścią. W efekcie Klient otrzymał nie tylko narzędzie, ale również wiedzę jak je obsługiwać.

Przyznamy, że projekt był bardzo wdzięczny w realizacji. Prywatnie jesteśmy miłośnikami czworonożnych przyjaciół. Loca, nasz firmowy piesek, z przyjemnością przyglądała się procesowi projektowania i pracy fotografiami psich smakołyków. Efekt naszej pracy możecie ocenić sami, a naszą współpracę oceniła także nasza Klientka.

Szczerze polecam firmę Avangardo, która wykonała dla nas stronę internetową. Współpraca od początku do końca przebiegała niezwykle sprawnie, a efekty są w 100% zadowalające! Wykonanie, terminowość, podejście do klienta, stosunek ceny do jakości – wszystko na plus. Stworzona na nasze potrzeby szata graficzna to „strzał w 10-tkę”.

Atlantic Products Paulina Bubacz Menadżer ds. marketingu

POWRÓT
DO LISTY