ZAMKNIJ

Apartamenty v44

Strona internetowa dedykowana prezentacji i rezerwacji apartamentów nad morzem.

Zakres działań
Copywriting / WWW / CMS

Online
v44.pl

Apartamenty v44Apartamenty v44Apartamenty

WYZWANIA

Zlecenie dotyczyło wykonania eleganckiej strony do prezentacji apartamentów i zintegrowanie jej z mechanizmami do rezerwacji.

REZULTATY

Projekt powierzył nam nasz stały Klient, dla którego wykonaliśmy już kilka stron internetowych. Klient dostarczył nam wizualizacje aranżacji apartamentów i określił termin w którym chce otrzymać gotowy produkt. Cała reszta była po naszej stronie.

Apartamenty zostały wykończone w modnym stylu Hamptons. Styl ten charakteryzuje się komfortem, elegancją oraz rozbielonymi barwami. Taka jest również szata graficzna. Każdy dział posiadał swój własny układ graficzny do wyeksponowania treści, których również jesteśmy autorami. Smaku stronie dodają subtelne animacje, które nie przeszkadzają w podróży po stronie ale dodają jej nowoczesnego stylu.

Chyba mamy plan na najbliższe wakacje i z przyjemnością będziemy odwiedzać tę stronę jak i apartamenty v44.

Apartamenty v44 Apartamenty v44

Współpraca z firmą obejmowała zaprojektowanie nowej strony internetowej do wynajmu apartamentów nad morzem. Projekt zakładał dość krótki deadline, a mimo to wszystko zostało wykonane solidnie i na czas. Dziękujemy za współpracę i polecam cały zespół Avangardo jako solidnego wykonawcę stron internetowych.

Apartamenty v44 Łukasz Durlej Menadżer v44

POWRÓT
DO LISTY