ZAMKNIJ

Agata Lisaj

Część kompleksowego projektu dla mediatora - Pani Agaty Lisaj. W ramach tej części prac zaplanowaliśmy motyw przewodni i wykonaliśmy informacyjną stronę internetową wraz z Panelem Administratora CMS.

Zakres działań
Kreacja / WWW / CMS

Agata LisajAgata LisajAgata

WYZWANIA

Pani Agata zwróciła sie do nas z zadaniem zbudowania czytelnej, informacyjnej strony dla swojej działalności.

Agata Lisaj Agata Lisaj

REZULTATY

Strona internetowa miała być naturalna kontynuacją identyfikacji wizualnej zapoczątkowanej przez logo naszego autorstwa. Treści na stronę było niewiele, tak więc uznaliśmy że "pierwsze skrzypce" powinny należeć do szaty graficznej. Nasza koncepcja zakładała wykorzystanie do tego celu pryzmatu w formie renderu 3D.

Grafika bardzo spodobała się naszej Klientce (jak i nam samym). Strona internetowa ma tylko kilka zakładek ale prezentuje je w przejrzystej i czytelnej firmie. Oczywiście strona internetowa dopasowuje się do mniejszych ekranów, a cały system sterowany jest przez ceniony przez naszych Klientów Panel Administratora - lightPANEL CMS.

Dziękujemy Pani Agacie za udaną współpracę i życzymy równie wielu pomyślnie zakończonych mediacji.

Pana Marcina Osaka i jego firmę polecił mi mąż, dla którego Pan Marcin przygotowywał stronę internetową. Zaczynałam dopiero działalność, nie wiedziałam dokładnie co i jak chce przedstawić. Miałam jedynie koncepcję logo i wiedziałam, że strona musi być elegancka, nowoczesna i przejrzysta dla klienta. W najśmielszych oczekiwaniach nie przewidywałam, że efekt może być tak zadowalający! Strona jest transparentna, łatwa w przeglądaniu, kolorystycznie i wizualnie spójna z rodzajem działalności, koresponduje z ideą działalności. Czas trwania przedsięwzięcia był szybki, kontakt z panem Marcinem niemal natychmiastowy, wszelkie kwestie uzgadniane na bieżąco, żadne z moich pytań nie pozostawało bez odpowiedzi. Dodatkowo Pan Osak wsparł mnie pomocą w tworzeniu plakatów, ulotek, a nawet znalazł dla mnie drukarnię i zlecił ich wykonanie. Każdemu serdecznie Polecam!

Agata Lisaj Agata Lisaj właścicielka firmy

POWRÓT
DO LISTY