Tworzenie stron WWW

"Strona internetowa jest najważniejszym pracownikiem firmy.
Pracuje 24/7 i jest zbyt ważna aby była dziełem przypadku
".

Nie wiemy kto to powiedział, bo nie kolekcjonujemy cytatów :-)
Robimy to co wychodzi nam najlepiej - tworzymy strony internetowe.

Tworzenie stron www - przyjazne i skuteczne tworzenie stron internetowych

Kompleksowe usługi naszej agencji interaktywnej Avangardo obejmują tworzenie stron internetowych od zera. Dzięki temu docieramy do najszerszej grupy odbiorców, w tym klientów firmowych, którzy dopiero wchodzą na rynek lub pragną przenieść swoją ofertę na wyższy, nowoczesny poziom. Cenne doświadczenie oraz zdobywana przez lata wiedza sprawiły, że budowanie strony internetowej rozpoczynamy od określenia jej celu, związanego ze specyfiką danej marki. To pozwoli na sprecyzowanie kierunku działań, które z kolei pozwolą na stworzenie przejrzystej i łatwej w użytkowaniu strony www. Działamy na terenie województwa zachodniopomorskiego, dlatego w zasięgu naszych zainteresowań znajdują się klienci firmowi ze Szczecina i okolic.

Tworzenie strony www - zaufaj najlepszym!

Zespół agencji interaktywnej Avangardo składa się wyłącznie z wykwalifikowanych pracowników, grafików oraz programistów, którzy gwarantują najwyższą jakość usług oraz przemyślane działania. Tworzenie stron internetowych odbywa się w oparciu o bieżące konsultacje z klientem, tak by móc spełnić nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Zwracamy szczególną uwagę na indywidualne pomysły firmy, a jednocześnie wykazujemy się własną kreatywnością i doświadczeniem, proponując własne idee. Dzięki temu tworzone przez nas strony www są niebanalne i unikatowe. Szereg prowadzonych przez nas działań rozpoczyna się od zbudowania witryny z systemem CMS, czyli zarządzania treścią, wygenerowania domeny oraz hostingu. Wszystkie te elementy pozwolą stworzyć stronę internetową, gotową w dalszym procesie do projektowania. 

Tworzenie stron gwarantujące klarowne treści i zachęcający design

Oferowane przez nas budowanie stron internetowych wykonywane jest w sposób precyzyjny i dokładny, tak by jej design gwarantował przejrzystość i klarowność. Bardzo ważnym warunkiem strony www jest łatwość w użytkowaniu, która zachęci do surfowania po jej ofercie, usługach oraz produktach. Już pierwsze, zadowalające klienta odwiedziny są kluczem do sukcesu każdej strony internetowej, dlatego istotne znaczenie ma jej staranne stworzenie. Prezentowane przez nas usługi budowania stron www opierają się na panelu Administratora CMS, dzięki któremu klient uzyskuje możliwość zarządzania witryną oraz treścią, bez konieczności znajomości kodu HTML. To sprawia, że kierowanie stroną internetową będzie proste i dostępne dla każdego jej właściciela.

Budowanie strony www wiąże się także z utworzeniem domeny, zwanej także adresem internetowym, pod którym znajdzie się dana witryna. Składa się ona zarówno z nazwy, jaki rozszerzenia, ale o nic nie musisz się martwić ? wszystkim zajmą się pracownicy Avangardo! Dodatkowo przygotujemy dla Ciebie hosting, który zapewni serwer, na którego twardym dysku strona internetowa zostanie zapisana. Dzięki temu wszystkie pliki, dokumenty, zdjęcia oraz dane będą przechowywane w sposób bezpieczny i wydajny. Tworzenie strony internetowej to specjalistyczne i technologiczne zadania, które zostawiamy naszym wykwalifikowanym profesjonalistom, gwarantującym budowanie witryny w oparciu o najwyższą jakość i łatwość użytkowania.

Tworzenie stron www - Avangardo nie zna słowa "niemożliwe"!

Usługa tworzenia stron internetowych składa się z wielu kompleksowych działań.Na samym początku przygotowujemy domenę, hosting oraz prosty w użyciu panel Administratora CMS. Gwarantujemy, że zarządzanie stroną internetową będzie łatwe dla każdego. Tworzenie stron internetowych przeprowadzamy w sposób przejrzysty i nieskomplikowany, tak by osoby bez znajomości HTML oraz nowych technologii mogły sprawnie nimi kierować. Dodatkowo w skład usługi budowania stron www wchodzi projektowanie, od którego w głównej mierze zależy ich skuteczność, jakość i estetyka. Projekt witryny łączy w sobie zarówno walory wizualne, jak i funkcjonalne. Najważniejszą rolą każdej strony internetowej firmy jest klarowne informowanie o usługach bądź produktach. Wszystkie kategorie, podkategorie oraz katalogi artykułów muszą być zaprojektowane w sposób prosty i przejrzysty, a jednocześnie zachęcający do kupna.

Profesjonalne tworzenie stron internetowych

Tworzenie stron www w naszej szczecińskiej agencji interaktywnej Avangardo przeprowadzane jest przez wykwalifikowanych grafików i programistów, którzy gwarantują znajomość najlepszych narzędzi oraz najnowocześniejszych technologii. Dzięki temu budowane przez nas strony internetowe bazują na unikatowym charakterze i niebanalnej strukturze. Są bardzo proste w użyciu, przejrzyste i starannie dopasowane do kolorystyki i specyfiki każdej firmy indywidualne. Zapewniają w panelu innowacyjne rozwiązania, których posiadanie ułatwi klientom przeglądanie strony internetowej. Skorzystanie z naszych kompleksowych usług, polegających na tworzeniu nowoczesnej strony internetowej, może okazać się kluczem do sukcesu wielu firm, które zyskają większy zasięg, będą docierały do szerszej grupy odbiorców, staną się bardziej popularne i zainteresują swoją ofertą. Gwarantujemy najwyższą jakość dla wszystkich klientów firmowych! Zaprezentuj się w sposób spektakularny online!

Co w zestawie?

NIESZABLONOWY
PROJEKT

Prawda jest taka, że ludzie oceniają po "okładce" - także strony WWW. Dlatego szata graficzna strony internetowej powinna zostać zaprojektowana przez dobrego grafika. Tak się składa, że mamy takiego w zespole.

Zaprojektuje on szatę strony internetowej, która idealnie wpisze się w oczekiwania Twoje, jak również jej odwiedzających.

Skuteczne
narzędzia

Wnętrze też ma znaczenie. Nie będziemy tu pisać o tym, że nasze strony są animowane, a przy tym świetnie wyglądają na ekranach mobilnych, choć tak jest w rzeczywistości.

Po prostu tworzymy nowoczesne strony. Dzięki temu wyszukiwarki je dobrze oceniają i wysoko wyświetlają w wynikach wyszukiwania. To właśnie decyduje o ich skuteczności.

Własny 
Panel CMS

Do zarządzania stroną otrzymasz własny Panel Administratora CMS. W domu czy w biurze, za pomocą przeglądarki internetowej, możesz samodzielnie np. dodawać nowe treści czy zdjęcia.

Już po pierwszym zalogowaniu poruszasz się po nim jakbyś pracował z nim od lat. Przekonasz się jak przyjemnie obsługuje się własną stronę internetową.

Doskonałe
Wsparcie

Wiemy, że nie każdy jest programistą czy grafikiem i rozmawiamy z Klientami zrozumiałym języku. Co ważne, Twój projekt od początku do końca poprowadzi ta sama osoba - to właściciel firmy.

Dlatego jeżeli zgubisz hasło do domeny lub coś zacznie dziwnie działać, to wiesz z kim o tym porozmawiać. Nigdy więcej chat-botów, sekretarek i automatycznych infolinii po drodze.