Strony WWW

"Strona internetowa jest najważniejszym pracownikiem firmy.
Pracuje 24/7 i jest zbyt ważna aby była dziełem przypadku
".

Nie wiemy kto to powiedział, bo nie kolekcjonujemy cytatów.
Robimy to co wychodzi nam najlepiej - tworzymy strony internetowe.

Co w zestawie?

NIESZABLONOWY
PROJEKT

Prawda jest taka, że ludzie oceniają po "okładce" - także strony WWW. Dlatego szata graficzna strony internetowej powinna zostać zaprojektowana przez dobrego grafika. Tak się składa, że mamy takiego w zespole. Zaprojektuje on szatę strony internetowej, która idealnie wpisze się w oczekiwania Twoje, jak również jej odwiedzających. Tylko nic nam nie wspominaj o szablonach - u nas każdy projekt ma początek w głowie.

Skuteczne
narzędzia

Wnętrze też ma znaczenie. Nie będziemy tu pisać o tym, że na co dzień korzystamy wyłącznie z najnowszych technologii i standardów. Nie powiemy, że nasze strony są animowane, a przy tym świetnie wyglądają na ekranach mobilnych, choć tak jest w rzeczywistości. Tworzymy strony niezawodne, szybkie i intuicyjne. Dzięki temu wyszukiwarki je wysoko wyświetlają. To właśnie decyduje o ich skuteczności i dlatego na siebie zarabiają.

Łatwy
Panel CMS

Do zarządzania stroną otrzymasz własny program - lightPANEL CMS. W domu czy w biurze, za pomocą przeglądarki, możesz samodzielnie np. dodawać nowe teksty czy zdjęcia. Mało tego, lightPANEL będzie bezpieczniejszy niż konkurencyjny WordPress i nie będzie wymagał aktualizacji. Już po pierwszym zalogowaniu poruszasz się po nim jakbyś pracował z nim od lat. Teraz już wiesz skąd wzięło się słowo "light" w jego nazwie.

Doskonałe
Wsparcie

Wiemy, że nie każdy jest programistą czy grafikiem. Całe szczęście :-) Dlatego też rozmawiamy z Klientami zrozumiałym i pozbawionym żargonu językiem. Na stronę i Panel CMS otrzymujesz aż dwuletnią gwarancję. Co ważne, Twój projekt od początku do końca poprowadzi ta sama osoba - to właściciel firmy. Dlatego jeżeli coś wyleci z głowy, lub coś zacznie dziwnie działać, to wiesz z kim o tym porozmawiać. Nigdy więcej sekretarek i automatycznych infolinii po drodze.