Tworzenie stron WWW

"Strona internetowa jest najważniejszym pracownikiem firmy.
Pracuje 24/7 i jest zbyt ważna aby była dziełem przypadku
".

Nie wiemy kto to powiedział, bo nie kolekcjonujemy cytatów :-)
Robimy to co wychodzi nam najlepiej - tworzymy strony internetowe.

Tworzymy strony, które na siebie zarabiają

Nasi doświadczeni i utalentowani web designerzy zaproponują Ci nowoczesne rozwiązania, dzięki którym wyróżnisz się w internecie i dotrzesz do potencjalnych klientów. Zaufaj naszej wiedzy oraz naszym umiejętnościom, a stworzymy dla Ciebie nowoczesną, wygodną w obsłudze i zoptymalizowaną witrynę internetową, która będzie wspierać Twój biznes.

Tworzenie stron internetowych nie ma przed nami tajemnic. Możesz liczyć na nasze wsparcie na wszystkich etapach realizacji projektu, a także po jego zakończeniu. Zaproponujemy Ci rozwiązania promujące Twoją firmę w internecie oraz pozwalające dotrzeć do szerszego grona potencjalnych klientów. Nasi doradcy wyjaśnią Ci wszystkie kwestie związane z realizacją zlecenia oraz funkcjonalnościami dostępnymi w ramach Twojej witryny. 

  • Projektujemy profesjonalne i efektowne strony internetowe
  • Gwarantujemy kompleksowe doradztwo i wsparcie
  • Zapewniamy usługi dodatkowe wspierające biznes

Tworzymy strony, które kochają wyszukiwarki

Już na etapie planowania i projektowania strony internetowej zwracamy uwagę na jej strukturę, która powinna odpowiadać aktualnym wymogom Google. Dzięki temu Twoja witryna będzie lepiej widoczna w wyszukiwarce, co pozwoli Ci łatwiej dotrzeć do potencjalnych klientów i zwiększyć efektywność działań SEO. 

Postaw na najlepszych w Szczecinie

Tworzenie stron www w naszej szczecińskiej agencji interaktywnej Avangardo przeprowadzane jest przez wykwalifikowanych grafików i programistów, którzy gwarantują znajomość najlepszych narzędzi oraz najnowocześniejszych technologii. Dzięki temu budowane przez nas strony internetowe bazują na unikatowym charakterze i niebanalnej strukturze. Są bardzo proste w użyciu, przejrzyste i starannie dopasowane do kolorystyki i specyfiki każdej firmy indywidualne.

Zapewniają w panelu innowacyjne rozwiązania, których posiadanie ułatwi klientom przeglądanie strony internetowej. Skorzystanie z naszych kompleksowych usług, polegających na tworzeniu nowoczesnej strony internetowej, może okazać się kluczem do sukcesu wielu firm, które zyskają większy zasięg, będą docierały do szerszej grupy odbiorców, staną się bardziej popularne i zainteresują swoją ofertą. Gwarantujemy najwyższą jakość dla wszystkich klientów firmowych! Zaprezentuj się w sposób spektakularny online!

Co w zestawie?

 

NIESZABLONOWY
PROJEKT

Prawda jest taka, że ludzie oceniają po "okładce" - także strony WWW. Dlatego szata graficzna strony internetowej powinna zostać zaprojektowana przez dobrego grafika. Tak się składa, że mamy takiego w zespole.

Zaprojektuje on szatę strony internetowej, która idealnie wpisze się w oczekiwania Twoje, jak również jej odwiedzających.

Skuteczne
narzędzia

Wnętrze też ma znaczenie. Nie będziemy tu pisać o tym, że nasze strony są animowane, a przy tym świetnie wyglądają na ekranach mobilnych, choć tak jest w rzeczywistości.

Po prostu tworzymy nowoczesne strony. Dzięki temu wyszukiwarki je dobrze oceniają i wysoko wyświetlają w wynikach wyszukiwania. To właśnie decyduje o ich skuteczności.

Intuicyjny 
Panel CMS

Do zarządzania stroną otrzymasz własny Panel Administratora CMS. W domu czy w biurze, za pomocą przeglądarki internetowej, możesz samodzielnie np. dodawać nowe treści czy zdjęcia.

Już po pierwszym zalogowaniu poruszasz się po nim jakbyś pracował z nim od lat. Przekonasz się jak przyjemnie obsługuje się własną stronę internetową.

Doskonałe
Wsparcie

Wiemy, że nie każdy jest programistą czy grafikiem i rozmawiamy z Klientami zrozumiałym języku. Co ważne, Twój projekt od początku do końca poprowadzi ta sama osoba - to właściciel firmy.

Dlatego jeżeli zgubisz hasło do domeny lub coś zacznie dziwnie działać, to wiesz z kim o tym porozmawiać. Nigdy więcej chat-botów, sekretarek i automatycznych infolinii po drodze.