Strony WWW

"Strona internetowa jest najważniejszym pracownikiem firmy.
Pracuje 24/7 i jest zbyt ważna aby była dziełem przypadku
".

Nie wiemy kto to powiedział, bo nie kolekcjonujemy cytatów :-)
Robimy to co wychodzi nam najlepiej - tworzymy strony internetowe.

Co w zestawie?

NIESZABLONOWY
PROJEKT

Prawda jest taka, że ludzie oceniają po "okładce" - także strony WWW. Dlatego szata graficzna strony internetowej powinna zostać zaprojektowana przez dobrego grafika. Tak się składa, że mamy takiego w zespole.

Zaprojektuje on szatę strony internetowej, która idealnie wpisze się w oczekiwania Twoje, jak również jej odwiedzających.

Skuteczne
narzędzia

Wnętrze też ma znaczenie. Nie będziemy tu pisać o tym, że nasze strony są animowane, a przy tym świetnie wyglądają na ekranach mobilnych, choć tak jest w rzeczywistości.

Po prostu tworzymy nowoczesne strony. Dzięki temu wyszukiwarki je dobrze oceniają i wysoko wyświetlają w wynikach wyszukiwania. To właśnie decyduje o ich skuteczności.

Własny 
Panel CMS

Do zarządzania stroną otrzymasz własny Panel Administratora CMS. W domu czy w biurze, za pomocą przeglądarki internetowej, możesz samodzielnie np. dodawać nowe treści czy zdjęcia.

Już po pierwszym zalogowaniu poruszasz się po nim jakbyś pracował z nim od lat. Przekonasz się jak przyjemnie obsługuje się własną stronę internetową.

Doskonałe
Wsparcie

Wiemy, że nie każdy jest programistą czy grafikiem i rozmawiamy z Klientami zrozumiałym języku. Co ważne, Twój projekt od początku do końca poprowadzi ta sama osoba - to właściciel firmy.

Dlatego jeżeli zgubisz hasło do domeny lub coś zacznie dziwnie działać, to wiesz z kim o tym porozmawiać. Nigdy więcej chat-botów, sekretarek i automatycznych infolinii po drodze.