Sklepy internetowe

Zamierzasz wystartować z własnym sklepem internetowym, ale nie wiesz od czego zacząć? Może jesteś już obecny na rynku e-commerce i zależy Ci na usprawnieniu swojego sklepu internetowego lub zmianie platformy na WooCommerce? Pomożemy Ci stworzyć lub rozbudować sklep internetowy, który zwiększy ruch i sprzedaż, a najwięcej na tym przedsięwzięciu zyska Twój portfel.

Sklep internetowy Szczecin i okolice

W Internecie nie ma granic. Wyniki badań pokazują, że Polacy coraz chętniej korzystają z internetu, w tym także dokonują zakupów za pomocą urządzeń mobilnych, gdziekolwiek się znajdą. Może to być Szczecin lub zachodniopomorskie. Twój sklep będzie pracował ba Twój zysk gdziekolwiek i kiedykolwiek. Możesz go również zamówić w dowolnej agencji interaktywnej. Ważne aby było to zrobione dobrze bo Klienta zrażonego nieintuicyjnym lub nieprawidłowym sklepem, nie da się odzyskać.

Czyli dlaczego warto założyć własny sklep internetowy?

Czy wiesz, że prowadzenie sklepu online może Cię kosztować nawet 99% mniej niż utrzymanie sklepu stacjonarnego? Stworzenie profesjonalnego sklepu internetowego to jednorazowa inwestycja, która nie wymaga ponoszenia większych dodatkowych kosztów. Jedynymi wydatkami, z jakimi musisz się liczyć są koszty związane z serwerem oraz domeną. 

Sprzedaż generowana przez sklep internetowy może być z kolei nawet kilkakrotnie wyższa niż sprzedaż w sklepie stacjonarnym. Podstawowym warunkiem do osiągnięcia takiego celu jest odpowiednie zaprojektowanie, uruchomienie i promocja sklepu internetowego w sieci.

Jak pokazują statystyki, jeden klient tradycyjnego sklepu odpowiada liczbie oscylującej wokół 2000 klientów sklepu działającego w internecie. Wykorzystaj ten fakt i od razu rozpocznij sprzedaż online!

Sprzedawaj na dużą skalę towary w Internecie

Profesjonalny sklep internetowy to skuteczne narzędzie, które pozwala na rozwijanie sprzedaży nie tylko na rynku lokalnym, ale również w skali ogólnopolskiej czy globalnej. Dzięki posiadaniu własnego sklepu online będzie Ci łatwiej dotrzeć do szerokiego grona klientów, którzy szukają oferowanych produktów w wyszukiwarce Google czy na portalach aukcyjnych.

Dobrze zaprojektowana i wypozycjonowana strona e-sklepu pomoże Ci w sprzedaży towarów na dużą skalę, co z kolei przełoży się na lepsze wyniki finansowe. Liczby mówią same za siebie:

 • 71% polskich internautów robi zakupy w sieci
 • >84% gospodarstw domowych w Polsce posiada stały dostęp do internetu
 • 90% klientów sklepu internetowego przypada na jednego klienta tradycyjnego sklepu stacjonarnego

Twój sklep internetowy jako zaawansowane narzędzie sprzedażowe

Na każdy dobrze prosperujący sklep internetowy składa się wiele funkcjonalności i integracji, które usprawniają zarządzenie stroną www, ale też znacznie ułatwiają dokonywanie zakupów.

Projektowane przez nas sklepy internetowe mogą być powiązane z różnymi serwisami zewnętrznymi takimi, jak serwisy kurierskie, systemy ratalne, operatorzy płatności elektronicznych.

 • 71% mniej czasu poświęconego na obsługę swojego sklepu online
 • >50% sklepów działających w internecie jest powiązana z serwisami, które pozwalają odciążyć właściciela
 • 90% klientów korzysta z integracji podczas dokonywania zakupów w sieci

Indywidualny projekt graficzny Twojego sklepu internetowego

Podstawą profesjonalnego sklepu internetowego jest jego wygląd. Dlatego proponujemy indywidualnie opracowany projekt graficzny, który będzie dostosowany do Twojego biznesu. Podczas projektowania wyglądu sklepu internetowego weźmiemy pod uwagę kilka istotnych czynników takich, jak branża, charakter prowadzonej działalności, potrzeby potencjalnych klientów.

Czy wiesz, że pierwszych 15 sekund obecności użytkownika decyduje o tym, czy Twoja strona www przyciągnie jego uwagę i sprawi, że zostanie u Ciebie na dłużej?

Dlatego tak ważne jest, aby Twój sklep internetowy zachęcał odwiedzającym wyglądem i dodatkowymi elementami. Z tego powodu każda strona czy sklep online jest projektowany przez nas od podstaw.

 • 15 sekund decyduje o tym, czy Twój sklep przekona klienta do pozostania na stronie
 • 70% internautów przyznaje, że ważnym aspektem sklepu www przed dokonaniem zakupu jest wygląd i układ strony internetowej
 • >50% większy zysk po odświeżeniu i ulepszeniu szaty graficznej

Responsywne sklepy internetowe 

Aby Twój sklep internetowy wyświetlał się poprawnie na smartfonie czy tablecie musi być przede wszystkim responsywny. Oznacza to, że będzie się dobrze dopasowywał do ekranóq telefonów i tabletów. Twój zaprojektowany sklep wyposażymy również w technologie, które sprawią, że Twoi potencjalni klienci będą mogli łatwo zapoznać się z ofertą czy dokonać zakupów zarówno na komputerze, jak i urządzeniach mobilnych. 

Co więcej, responsywność strony www ściśle wiąże się z działaniami SEO. Google chętnie promuje sklepy internetowe dostosowane pod kątem urządzeń mobilnych.

 • 67% użytkowników regularnie używa smartfona do przeglądania zawartości internetu i dokonywania zakupów
 • 50% polskich sklepów internetowych spełnia kryteria responsywności
 • 300% bardziej skuteczne pozyskiwanie klientów

Woocommerce - proste zarządzanie sklepem internetowym

Każdy właściciel sklepu internetowego ma możliwość samodzielnej edycji jego treści. Panel administracyjny strony zbudowanej na CMS Wordpress (i doskonałą wtyczkę Woocomerce) jest przygotowany w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić Ci zarządzenie sklepem online. Dzięki temu dodanie nowych produktów, zmiany cen czy organizacja wysyłki towarów do klientów zajmie Ci dosłownie chwilę.

Zarządzanie asortymentem sklepu e-commerce nie wymaga specjalistycznej wiedzy czy umiejętności – obsługa panelu klienta jest intuicyjna, a każda jest funkcja jest dokładnie opisana, co z pewnością ułatwi Ci codzienną pracę.

Jak wygląda proces powstawania sklepu internetowego? To 4 proste kroki?

 1. Krok. Proces tworzenia sklepu online rozpoczynamy zawsze od poznania Twoich potrzeb i wymagań oraz dokonania wstępnej wyceny kosztów realizacji strony sklepu www. Jeśli proponowana przez nas oferta Cię zainteresuje, wtedy przygotujemy umowę, w której określimy m.in. zakres wykonywanych prac, czas realizacji czy wysokość wynagrodzenia.
 2. Krok. Kolejnym etapem współpracy jest przygotowanie projektu graficznego, który powstaje w oparciu o Twoje indywidualne oczekiwania, specyfikę działalności Twojej firmy i branżę, w której działasz. Wszystkie te informacje przekażesz nam w formularzu, który prześlemy Ci przed rozpoczęciem współpracy.
 3. Krok. Po wykonaniu projektu graficznego i zatwierdzeniu go przez klienta, nasi specjaliści przystępują do kodowania sklepu internetowego. Dzięki temu możliwe będzie umieszczenie go na wskazanym serwerze jako pełnowartościową stronę internetową.
 4. Krok. Ostatnim etapem prac, po przetestowaniu stworzonej wersji sklepu internetowego jest przeniesienie praw autorskich na właściciela e-sklepu oraz przekazanie certyfikatu własności i materiałów źródłowych. Od tej chwili przysługuje Ci 48-miesięczna gwarancja i pełne wsparcie ze strony naszych specjalistów.

100% zadowolonych klientów

Doskonale wiemy, że nic Cię nie przekona tak bardzo jak pozytywnie opinie naszych dotychczasowych klientów. Z chęcią udostępnimy Ci referencje i rekomendacje osób, które zdecydowały się na współpracę z nami.

Są one najbardziej wiarygodnym źródłem informacji o naszej firmie i potwierdzeniem, że prowadzone przez nas działania są efektywne i skuteczne. Zainteresowany? Nie czekaj i dołącz do grona osób, które cieszą się posiadaniem profesjonalnego i zarabiającego na siebie sklepu e-commerce!