Projektowanie stron internetowych

Chcesz wyróżnić się w internecie i rozwinąć swój biznes? Nowoczesna, estetyczna i czytelna strona internetowa to świetny sposób na zdobycie nowych klientów. Projektowanie stron internetowych Szczecin to zadanie dla naszego utalentowanego teamu.

Projektowanie stron internetowych – Szczecin i okolice

Projektowanie stron internetowych w Szczecinie w naszej agencji interaktywnej traktujemy niezwykle poważnie. Naszym wspólnym celem będzie stworzenie witryny w pełni dostosowanej do potrzeb Twojej firmy. Stawiamy na estetykę, funkcjonalność oraz wygodną nawigację na stronie zgodną ze standardami UX. Projektujemy strony, z których sami chętnie będziemy korzystać. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, które są w stanie przykuć uwagę Twojego potencjalnego klienta. Przy projektowaniu stron internetowych stawiamy wyłącznie na sprawdzone praktyki. Wszystko po to, aby Twój biznes zyskał wizerunek, który przykuje uwagę Twoich potencjalnych klientów.


Odświeżymy Twoją stronę lub zaprojektujemy od podstaw

Technologie internetowe zmieniają się nieustanie. Zmieniają się również wymagania użytkowników. To wszystko powoduje, że niezbędne jest dostosowywanie strony do aktualnie obowiązujących standardów graficznych i funkcjonalnych. Strona internetowa jest wizytówką firmy, dlatego trzeba stale dbać o jej jakość. Cykl życia strony internetowej to obecnie tylko kilka lat.

Witryna może również zyskać narzędzia poprawiające jej funkcjonowanie, co pozwoli lepiej dotrzeć do potencjalnych klientów. Odświeżenie strony internetowej umożliwia przyspieszenie czasu jej wczytywania, implementację narzędzi analitycznych, optymalizację pod względem SEO czy wdrożenie systemu CMS do samodzielnego zarządzania treścią.

Proces odświeżania witryny, podobnie jak jej projektowania, poprzedzany jest przeprowadzeniem analizy potrzeb, która pozwoli dokładnie ustalić oczekiwania klienta oraz użytkowników. Nie pozwól, aby Twoja strona była archaiczna. Zamów odświeżenie swojej starej strony internetowej. Nadamy jej nowe życie.

Jeżeli nie masz jeszcze strony internetowej - również doskonale się sprawdzimy. Podczas projektowania stron internetowych od podstaw zaczniemy wszystko od "czystej kartki". Znakomita część naszych Klientów to startupy oraz nowo powstałe działalności gospodarcze. W przypadku takiego projektu mamy większą dowolność i możliwości. Nie ograniczają nas materiały i treści ze starej strony. Wszystko przygotowywane jest od podstaw. Dzięki temu możemy wykreować dowolny projekt strony internetowej. Niezależnie czy posiadasz już stronę, czy dopiero chcesz posiadać, trafiłeś w dobre ręce.


Projektowanie strony w 5 krokach

Projektowanie strony składa się z kilku etapów, podczas których wypracowujemy najlepsze dla Ciebie rozwiązania. Zależy nam na tym, aby witryna zachwycała skutecznością i estetyką, a także spełniała wszystkie oczekiwania. Każda nasza realizacja jest również naszą wizytówką. Od czego rozpoczniemy?

projektowanie stron - etapy

Przed rozpoczęciem projektowania strony internetowej przeprowadzamy dokładną analizę potrzeb. Naszym zadaniem będzie skrystalizowanie wszystkich Twoich oczekiwań. Określamy cele, jakie stawiane będą stronie oraz drogę ich osiągnięcia. Nie przejmuj się, jeżeli to Twój pierwszy projekt. Nasz już zapewne setny. Mamy doświadczenie więc zrealizujemy go bezproblemowo.

Za każdym sukcesem stoi dobry plan. Dlatego w kolejnym etapie opracujemy makietę strony internetowej, która zobrazuje sposób jej działania, architekturę informacji oraz kluczowe funkcje. Po ustaleniu kwestii związanych z funkcjonalnością strony WWW nasi projektanci przejdą do opracowania szaty graficznej. Spodziewaj się nowoczesnego designu, który zachwyci Twoich klientów. Jeżeli jednak będziesz chciał coś zmienić, jesteśmy do usług. Masz do dyspozycji kilka tur poprawek, które jeszcze bardziej przybliżą projekt do ideału.

Po akceptacji szaty graficznej projekt trafia do wdrożenia na biurko programisty. Etap wdrożenia wymaga zastosowania dobrych praktyk kodowania i nowoczesnych technologii. Dobrze zakodowana strona to szybkość działania witryny oraz spełnienie wymogów responsywności i SEO. Po zaprogramowaniu strony jest ona gruntownie testowana przez cały nasz zespół. Każdy projekt to garnitur szyty od podstaw i na miarę. Na tym etapie eliminujemy wszystkie jego niedoskonałości. Tak przygotowany projekt jest instalowany na serwerze pod docelową domeną. Twoja nowa strona jest już online!


Dobra strona powinna być dobrze zakodowana

projektowanie stron w szczecinieStrony internetowe pod swoją wizualna warstwą składają się z kodu. Kod musi zostać dobrze napisany, tak aby przeglądarki nie miały problemów z jego interpretacją. Dobrzy programiści są w cenie, a my mamy takich na pokładzie.

Strona internetowa powinna zostać zaprojektowana zgodnie z zasadami responsywności. Dzięki temu będzie dopasowywać się automatycznie do rozdzielczości ekranu urządzenia, na którym będzie wyświetlana. Bez względu na to, czy Twoi klienci korzystają aktualnie z komputera stacjonarnego, tabletu, czy smartfona. Twoja nowa strona będzie zawsze dobrze wyglądać. Zadba o to nasz programista.

Zapewne będziesz chciał samodzielnie zarządzać stroną. Dlatego do strony otrzymasz Panel Administratora - Wordpress CMS. WordPress to znany i ceniony na całym świecie system zarządzania treścią. Pozwala on na szybką edycję wprowadzonych treści, łatwe dodawanie nowych podstron, tekstów, zdjęć oraz multimediów i dokumentów. Regularnie aktualizowany zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Projektowanie stron WordPress to usługa, która jest naszym standardem.


Za każdym dobrym projektem stoi dobry grafik

Dobrze zaprojektowana strona świadczy o jej właścicielu. Ważną rolę w projektowaniu stron internetowych odgrywa zarówno aspekt estetyczny. Dobrze stworzona strona www ma przekazywać jak najwięcej informacji o działalności, usługach oraz produktach firmy, jednocześnie nie przytłaczając treścią. Wizualizacja powinna zapewniać przejrzystość, klarowność i spójność.

W agencji interaktywnej Avangardo skupiamy się zarówno na warstwie funkcjonalnej, jak i estetycznej. Nasi graficy na bieżąco śledzą trendy estetyczne i projektują zgodnie z nimi. Nowoczesny, atrakcyjny design przyciągający uwagę potencjalnych klientów przełoży się na zyski dla Twojej witryny. Nie wierzysz? Sprawdź nasze portfolio i zobacz talent naszych designerów.

Projektowanie stron z gwarancją w Szczecinie

Nic nie zastąpi dobrego wsparcia technicznego. Zapewne słyszałeś historie o firmach, które kończyły swoją działalność z dnia na dzień. Wraz z końcem firmy kończy się wsparcie na jej produkty i usługi. Na próżno wtedy szukać pomocy. Nie tym razem. Działamy na rynku od 12 lat. Możesz więc liczyć na to, że wraz ze zaprojektowaną stroną internetową otrzymasz do niej nasze pełne wsparcie.

W agencji Avangardo masz go aż 2 lata. Dlatego, jeżeli coś zacznie szwankować lub zwyczajnie zapomnisz jak obsługiwać stronę, możesz na nas liczyć. Wprowadzimy niezbędne modyfikacje i przekażemy wskazówki eksploatacyjne. Gwarancja jest nie do przecenienia, a w Avangardo masz jej pod dostatkiem.