Grafika reklamowa

Wystrzałowa grafika, wykonana na czas i w racjonalnej cenie. Nieralne?
Nie dla nas. Codziennie przekładamy potrzeby Klientów na wszystko co można wykonać w Photoshopie lub w Corelu - do druku i internetu. Możemy zorganizować też drukarnię. Takie graficzne All-Inclusive.

Profesjonalna grafika reklamowa

Zespół agencji interaktywnej Avangardo, działającej na terenie Szczecina, tworzony jest głównie przez wykwalifikowanych grafików, którzy wyróżniają się profesjonalną wiedzą i cennym doświadczeniem. Podczas wykonywania swojej pracy wykorzystują najnowocześniejszą technologię oraz innowacyjne rozwiązania, dzięki którym tworzą oryginalne, niebanalne i unikatowe projekty. Zawsze są na bieżąco z wchodzącymi na rynek trendami, dzięki którym zaskakują klientów, a co za tym idzie, potencjalnych konsumentów danej firmy. Grafika reklamowa to jeden z najważniejszych elementów naszej głównej usługi, jaką jest tworzenie i projektowanie stron internetowych. Działania naszych pracowników polegają na ustaleniu konkretnego pomysłu, a następnie jego kompleksowej realizacji. Projektowanie strony internetowej składa się z wielu grafik reklamowych, które pozwalają wpłynąć na wizualny aspekt witryny oraz uatrakcyjnić całą warstwę obrazową. 

Kreatywna i różnorodna grafika reklamowa

Przygotowując ofertę, zwracaliśmy szczególną uwagę na jej wszechstronnośći różnorodność, tak by gwarantować wszystko, co najlepsze. Po wysłuchaniu potrzeb klientów wykonujemy gotowe projekty ulotek, które po akceptacji trafiają do druku. W trakcie jakichkolwiek zmian bądź modyfikacji nasi graficy są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

W cenie udostępniamy liczne poprawki, co gwarantuje otrzymanie projektu idealnego. W sposób precyzyjny i dokładny przygotowujemy plik do druku, tak by mógł on zostać wydrukowany w jak najlepszej jakości i doskonałym formacie. Współpracujemy z wieloma drukarniami w Szczecinie, dlatego zapewniamy atrakcyjne wsparcie podczas całego okresu realizacji naszych usług. Grafika reklamowa, wykonywana przez wykwalifikowanych profesjonalistów, będzie w stanie skutecznie zadbać o wizerunek i marketing każdej firmy, która osiągnie najwyższy poziom swoich usług bądź oferowanych produktów.

 

Jak pracujemy?

Na początku wsłuchujemy się w potrzeby i konsultujemy nasze pomysły. Kilka dzbanków kawy później, prezentujemy gotowy projekt. Na tym nie koniec. Klient może zmodyfikować nasz projekt za pomocą cyfrowego "pióra" naszego grafika. W cenie są bowiem liczne tury poprawek. To niemal gwarancja otrzymania projektu zgodnego z oczekiwaniami.

Zaakceptowany projekt dostarczamy w wielu formatach, z kompletem praw autorskich. W razie potrzeb organizujemy dobrą i niedrogą drukarnię. Przez lata wypracowaliśmy sobie duże rabaty i dobre kontakty w drukarniach. Wydrukowane i pachnące farbą materiały, otrzymasz prosto pod drzwi. Skontaktuj się z nami i powiedz co możemy dla Ciebie wykonać.