Projektowanie logo

Chcesz, aby Twoje logo zostało zapamiętane? Zależy Ci na stworzeniu efektownego logotypu i wykreowaniu identyfikacji wizualnej Twojej marki? Postaw na logo, które wyróżni Cię na tle konkurencji. Wybierz projektowanie logo Szczecin i pozwól, aby Twoja marka przyciągnęła klientów.

Identyfikacja wizualna i projektowanie logo firmy – Szczecin

Odpowiednio wykreowane logo i spójna, efektowna identyfikacja wizualna to podstawowe elementy wpływające na sukces i rozpoznawalność marki. Projekt logo to fundament każdej firmy chcącej wyróżnić się na tle konkurencji. Logotyp wykorzystywany jest w identyfikacji wizualnej, której spójność musi być zachowana, aby marka mogła skuteczniej przekazywać komunikaty swoim klientom. 

W agencji marketingu Avangardo stworzymy silny fundament funkcjonowania Twojej marki na rynku, kreując logotyp, który zdefiniuje tożsamość Twojej firmy i będzie nośnikiem idei, charakteru oraz strategii działania Twojej marki. Zaufaj nam, a stworzymy dla Ciebie projekt logo dla firmy oraz identyfikację wizualną, dzięki którym wyróżnisz się w tłumie i przyciągniesz klientów.

Projektowanie logo to jedna z najistotniejszych czynności w przypadku otwierania własnej działalności. Logotyp jest znakiem rozpoznawczym marki, który towarzyszy jej przez wszystkie lata istnienia. Dlatego jego zaprojektowanie warto powierzyć doświadczonym specjalistom będącym w stanie wykreować logotyp, dzięki któremu Twoja firma będzie wyjątkowa i rozpoznawalna.

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna wykorzystuje logotyp do przekazywania komunikatów. Dobrze opracowana identyfikacja efektywnie wspomaga działania marketingowe, skutecznie przyciągając klientów. Odpowiednia kompozycja, forma i właściwy kolor potrafią sprawić, że Twoja marka wyróżni się na tle konkurencji i dotrze do szerokiego grona potencjalnych klientów. 

Bez względu na to, czy identyfikacja wizualna firmy wykorzystywana będzie w internecie, czy w druku, przekaz, jaki za sobą niesie, musi być spójny. Dlatego trzeba pamiętać o właściwym doborze środków, za pomocą których kierowane będą komunikaty marketingowe do odbiorców. 

Dobranie najlepszych rozwiązań wizualnych wymaga umiejętnego spojrzenia na markę. Identyfikacja wizualna marki wykorzystuje wiele narzędzi, których wybór przekłada się na jej postrzeganie. Właściwy dobór środków wyrazu pozwoli stworzyć przekaz, który zostanie podświadomie odczytany przez odbiorcę i przełoży się na konkretne emocje, odczucia oraz sposób postrzegania marki. 

Postaw na dobre projekty, które pomogą czytelnie zidentyfikować Twoją markę i pokażą ją z jak najlepszej strony. 

 

Projektowanie logo

Wybierając usługę projektowania logo dla firmy w Avangardo, masz pewność, że logotyp pomoże w budowaniu Twojej pozycji na rynku. Dzięki naszej kreatywności i naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie stworzyć logo, które na długo pozostanie w świadomości klienta. 

Logotyp powinien mieć nowoczesną i prostą formę graficzną, która będzie czytelna dla odbiorcy. Znak graficzny firmy niesie za sobą przekaz, a także komunikuje wartości, jakimi kieruje się firma. Dlatego projekt logo firmy musi być przemyślany, aby jednoznacznie kojarzył się z daną marką. Dobry logotyp przekłada się na efektywną komunikację i świetnie prezentuje się na rozmaitych materiałach reklamowych. 

Logo dla firmy powinno składać się z symbolu, logotypu oraz ewentualnie ze sloganu. Symbol graficzny może zostać umieszczony w różnej konfiguracji względem nazwy firmy. Atrakcyjne zaplanowanie wszystkich trzech elementów to umiejętność, którą mają tylko doświadczeni graficy będący w stanie pochwalić się także odpowiednią wiedzą. W Avangardo Twoim projektem zajmą się wyspecjalizowani graficy mający w swoim portfolio wiele zrealizowanych projektów. 

Projektowanie logo dla firmy

Przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy realizacji zlecenia. Stworzymy Ci projekt, który będzie w pełni odpowiadać Twoim potrzebom. Jesteśmy przygotowani na Twoje uwagi i możliwość wprowadzania poprawek. Naszym celem jest zaprojektowanie logo, które będzie dokładnie takie, jak oczekujesz, zrobimy to sprawnie i bezproblemowo.

Logo dla firmy w kilku krokach

Naszą pracę dzielimy na kilka etapów, aby jak najlepiej sprostać Twoim wymaganiom.

  1. Konsultacje

Powiedz lub napisz nam, czego dokładnie potrzebujesz i oczekujesz, a my zaproponujemy termin realizacji i przedstawimy wycenę. Akceptacja warunków umowy jest dla nas sygnałem do rozpoczęcia pracy nad logo dla Twojej firmy. 

  1. Propozycje

Tworzymy 3 różne projekty logo, które poddajemy Twojej ocenie. Wybrana przez Ciebie opcja trafia do dalszych prac, abyśmy w niedługim czasie ponownie mogli przedstawić Ci rezultaty. Na tym etapie szczególnie oczekujemy na Twoje uwagi, które pomogą stworzyć logo w pełni odpowiadające Twoim potrzebom. 

  1. Projekt

Po wybraniu przez Ciebie odpowiedniej wersji logo zaczynamy przygotowywać pliki bazujące na konkretnym projekcie. Z paczką plików wracamy do Ciebie po kilku dniach, aby przedstawić całość naszej pracy i poznać Twoją opinię. 

  1. Realizacja

Na tym etapie realizacji zlecenia otrzymasz od nas komplet plików ze wszystkimi ustalonymi wcześniej wersjami grafik. Dostarczymy Ci wszystkie materiały niezbędne do realizacji projektów w formie materiałów reklamowych oraz informacji umieszczanych w internecie. 

Projektowanie logo Szczecin – jakie powinno być dobre logo dla firmy

Dobrze zaprojektowane logo firmy powinno odznaczać się określonymi cechami, dzięki którym będzie właściwie identyfikować markę. Realizując projektowanie logotypu, pamiętamy o czterech podstawowych zasadach:

Prostota

Projekty logo muszą łatwo zapadać w pamięci klientów, dlatego nie mogą być skomplikowane. Dobre logo odznacza się prostotą, zarówno w przypadku kształtu, jak i kolorystyki. Zbyt dużo barw nie wygląda dobrze i może zakłócić przekaz. Nasi graficy wiedzą, jak tworzyć proste, a zarazem efektowne logotypy. 

Uniwersalność

Uniwersalność pozwala na wykorzystanie zaprojektowanego logotypu na wiele różnych sposobów oraz na wielu różnorodnych nośnikach, jakimi są wizytówki, papier firmowy czy gadżety promocyjne. Przygotowane przez nas materiały zapisane są w odpowiednim formacie umożliwiającym między innymi wykorzystanie logo w druku oraz w internecie. 

Ponadczasowość

Ponadczasowe projekty logotypów nie będą wymagały modyfikacji oraz odświeżenia przez co najmniej kilka lat. Stworzymy dla Ciebie logo odporne na wpływ zmieniających się trendów, aby przez wiele lat mogło być kojarzone z dobrym produktem na rynku. Wiemy, jak tworzyć logotypy mogące przez długi czas funkcjonować na rynku. 

Klarowność

Logo Twojej firmy musi być zrozumiałe dla odbiorców i musi nieść klarowny przekaz. Postaramy się, aby był on dostosowany do charakteru Twojej marki i nie zawierał zbędnych, rozpraszających ozdobników. Dzięki jasnemu przekazowi możesz pozytywnie wyróżnić się w tłumie konkurencji. 

Zapamiętywalność

Marka, która jest zapamiętywalna dzięki swojemu znakowi graficznemu, zdobywa przewagę na rynku. Dlatego tworzone przez nas logotypy są łatwe do zapamiętania i unikalne. Wiemy, jak stworzyć projekt logo dla firmy i identyfikację wizualną odpowiednią do branży oraz charakteru działalności Twojej firmy.

Projekty logotypów i identyfikacja wizualna firmy – Szczecin

Dobrze zaprojektowany logotyp oraz spójna identyfikacja wizualna pozwolą Ci przebić się przez konkurencję. Pomożemy Ci stworzyć unikalny wizerunek firmy, kreując atrakcyjne, pozostające w pamięci logo oraz ustalając atrakcyjną kolorystykę przekazu, a także jego charakter. 

Zaprojektujemy dla Ciebie wizualny system marki, który pozwoli Ci stworzyć szerszy wizerunek i zbudować wiarygodny biznes. Pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko raz, dlatego zadbamy o to, by wszystkie elementy identyfikacji wizualnej wywoływały u odbiorców pożądane odczucia i emocje. 

Stworzymy księgę identyfikacji wizualnej Twojej marki, będącą oficjalnym zapisem wzorców prezentacji firmy, który w kompleksowy sposób prezentuje elementy systemu identyfikacji oraz sposoby i zasady ich wykorzystania. 

Stworzymy logotyp, który na długo zapadnie w pamięć. Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoim pomyśle na logo.