ZAMKNIJ

Zdrowie w pudełku

Zdrowie w pudełku to catering dietetyczny dostarczany w formie codziennych posiłków oraz aplikacja internetowa, która ma umożliwić ich zamawianie.

Zakres działań
Kreacja / WWW / CMS

Online
zdrowiewpudelku.szczecin.pl

Zdrowie w pudełkuZdrowie w pudełkuZdrowie

WYZWANIA

Wizją Mateusza, pomysłodawcy przedsięwzięcia, było stworzenie firmy która będzie umożliwiała sprzedaż i zamawianie zbilansowanych posiłków w formie dietetycznego cateringu. Mateusz posiadał duże doświadczenie w gastronomii, więc miał odpowiednie zaplecze techniczne i niezbędny know-how. Potrzebował jeszcze firmy, która zbuduje dla niego sklep internetowy i pomoże w koordynacji całego projektu pod kątem technicznym i marketingowym. Trafił idealnie :)

Zdrowie w pudełku Zdrowie w pudełku

REZULTATY

Wraz z Klientem podzieliśmy projekt na etapy i omówiliśmy dobór odpowiednich kooperantów do zadań pobocznych. My zabraliśmy się za opracowywanie identyfikacji wizualnej oraz zaplanowanie działania i wyglądu naszej aplikacji. Efektem naszych prac była smaczna i intuicyjna grafika, która już od pierwszego spojrzenia zachęca do zdrowego odżywiania.

Cała platforma pod względem technicznym została zaprogramowana pod WordPress CMS. Wkrótce okazało się, że ambitne plany rozwoju Klienta przekraczają możliwości tego silnika. Kolejne wyzwanie? Nie dla nas. Odnaleźliśmy dedykowane oprogramowanie klasy ERP, które nie tylko odpowiada teraz za sprzedaż online ale i za zarządzanie całą firmą. Mateusz zdał się na zawodowców, a sam zajął się tym co kocha najbardziej - gotowaniem. Bon apetit!

Współpraca z firmą Avangardo od początku przebiegała bardzo obiecująco. Cały zespół cechuje się ogromnym profesjonalizmem oraz chęcią wykonania produktu jak najbardziej dopasowanego do potrzeb klienta. Projekt był wymagający, a ekipa dołożyła wszelkich starań, żeby doradzić najlepsze rozwiązania i stworzyć coś szytego na miarę. Podsumowując jestem bardzo zadowolony z inwestycji, która od pierwszego dnia zaistnienia w sieci się zwraca.

Zdrowie w pudełku Mateusz Bęćkowski właściciel firmy

POWRÓT
DO LISTY