ZAMKNIJ

Zastepstwa.pl

Strona internetowa typu landing-page oraz elementy identyfikacji wizualnej (ulotka i roll-up) dla dla branży medycznej.

Zakres działań
WWW / CMS / Copywriting / Poligrafia

Online
www.zastepstwa.pl

Zastepstwa.plZastepstwa.plZastepstwa.pl"

WYZWANIA

Zlecenie obejmowało wykonanie czytelnej i przejrzystej strony internetowej, skierowanej do placówek medycznych, które poszukują kadry lekarskiej na zastępstwo.

Zastepstwa.pl Zastepstwa.pl Zastepstwa.pl

REZULTATY

Strony typu landing-page wymagają otrzymania pełnych treści, jeszcze przed rozpoczęciem prac graficznych. Zorganizowaliśmy copywritera, który zredagował lekkie i skondensowane teksty. Z kolei grafik na ich bazie zaprojektował grafikę, która odpowiednio je wyeksponowała.

Zaakceptowaną grafikę, programista zaprogramował do postaci animowanej strony internetowej, wyposażonej w Panel Administratora lightPANEL CMS i wersję responsywną. Dodatkowo Klient zamówił również uzupełniające elementy promocyjne jak roll-up i ulotkę. Wykorzystaliśmy do tego celu motywy graficzne ze strony WWW, w efekcie czego wszystkie elementy pozostały spójne graficznie i merytorycznie.

Zlecenie zakończyliśmy satysfakcją obu stron i deklaracją dalszej współpracy przy kolejnych projektach.

Współpracuję od Avangardo od wielu lat i jest to firma, do której zwracam się po każdą nową stronę internetową i projekty graficzne. Cenię tę współpracę za niezwykły profesjonalizm obsługi, fenomenalną komunikację i rzetelność. Powierzając zamówienia Avangardo jestem spokojny o ich terminowe i fachowe wykonanie.

Zastepstwa.pl lek. Jacek Bujko współzałożyciel Zastepstwa.pl

POWRÓT
DO LISTY