ZAMKNIJ

STOK Poland

Strona internetowa dla firmy produkcyjnej - producenta opakowań z kapitałem polsko-duńskim. Zobacz naszą realizację i zapytaj o stronę internetową dla swojej firmy produkcyjnej.

Zakres działań
WWW / Fotografia / Copywriting

Online
stok.com.pl

STOK PolandSTOK PolandSTOK

WYZWANIA

Do wykonania była nie tylko strona internetowa dla firmy produkcyjnej ale opracowanie strategii komunikacji wizualnej, zredagowanie treści i tłumaczeń, a nawet sesja fotograficzna firmy. Wszystko miało być koordynowane przez jedną firmę, tak aby projekt przebiegał spójnie.

STOK Poland STOK Poland STOK Poland

REZULTATY

Firma produkcyjna zwróciła się do nas z jasno sprecyzowanymi oczekiwaniami. W gąszczu obowiązków niewielu z nas może pozwolić sobie na szukanie podwykonawców dla projektu o szerokim zakresie oraz bezpośrednio koordynować ich pracę. Dostaliśmy więc duży kredyt zaufania i wolną rękę w kreacji oraz w doborze firm wspomagających.

Pracę nad stroną internetową rozpoczęliśmy od analizy działalności firmy. Wybraliśmy się z osobistą wizytą do Klienta i poznaliśmy proces produkcji i dystrybucji. Kolejno zaplanowaliśmy sesję fotograficzną, tak aby materiały były aktualne i najwyższej jakości. Żaden bank zdjęć nie zastąpi indywidualnie wykonanych fotografii.

Współpracujący z nami copywriter rozpoczął pracę nad redagowaniem treści na stronę internetową. Po zbudowaniu strony w tzw. wersji "beta", przyszedł czas na przygotowanie tłumaczeń przez zaprzyjaźnioną agencję i wprowadzenie treści na gotową stronę WWW. Projekt strony internetowej dla firmy produkcyjnej został zakończony szkoleniem z obsługi Panelu Administratora i obietnicą dalszej współpracy.

Avangardo to bardzo profesjonalny i kreatywny zespół. Kompleksowe podejście do projektu, komunikatywność i bezproblemowy kontakt z Klientem. Projekt strony internetowej dla naszej firmy produkcyjnej wykonany został przy naszym minimalnym zaangażowaniu czasowym, w zakładanym terminie i z zachowaniem najwyższych standardów. O to nam chodziło. Nasz duński oddział już interesuje się powierzeniem im realizacji swojego projektu. Dziękuję za wspólną realizację i serdecznie polecam.

STOK Poland Marcin Karpowicz dyrektor sprzedaży

POWRÓT
DO LISTY