Blog

SZYBKA wycena
WYPEŁNIJ BRIEF ONLINE
TO NIC NIE KOSZTUJE

ZAMKNIJ

Sklep ntguilty

Lifestylowy sklep internetowy dla nowej marki „ntguilty”, który dedykowany jest nowoczesnym kobietom.

Zakres działań
Kreacja / Online shop

Sklep ntguiltySklep ntguiltySklep
text:

WYZWANIA

Nasza agencja została wybrana do stworzenia komunikacji marketingowej oraz lifestylowego sklepu internetowego dla nowej marki odzieżowej "ntguilty".

Sklep ntguilty Sklep ntguilty Sklep ntguilty
text:

REZULTATY

Nowa marka miała być dedykowana nowoczesnym i odważnym kobietom. Asortyment sklepu to głównie ubrania w czerni i bieli oraz biżuteria i kosmetyki. Marka kieruje produkty do kobiet "z pazurem" i potrzebuje sklepu, który również będzie zadziorny.

Projekt rozpoczęliśmy od dokładnego reasearchu. Po godzinach ustaleń i analiz, przystąpiliśmy do projektowania. Przy tej okazji zrewitalizowaliśmy także logo, dodając mu czytelności i wyrazistości. Wszystkie teksty do sklepu napisała nasza niezawodna Aneta, która wyartykułowała założenia marki w formie lekkich tekstów.

Kolejno przyszedł czas na prototypowanie oraz projektowanie interfejsów. Wszystko zostało wykonane indywidualnie w minimalistycznym duchu projektu. Grafik doskonale wczuł się w potrzeby i odnalazł w sobie kobiecy pierwiastek.

Strona główna sklepu miała manifestować wartości w interaktywnej formie pełnej animacji. To w tym miejscu mogliśmy pokazać nasz kunszt graficzny i programistyczny. Interfejs graficzny pozostałych podstron czerpie już inspiracje z klasycznego i intuicyjnego podejścia do sklepów marek modowych.

Strona główna to część wizerunkowa, ale na pewno na niej nie skończy się Wasza wizyta w sklepie. Minimalistyczny asortyment sklepu trafił nasze gusta. Wszystkie niepokorne kobiety zapraszamy do zakupów, a sami czekamy na męską kolekcję.

POWRÓT
DO LISTY