ZAMKNIJ

Sklep ntguilty

Lifestylowy sklep internetowy dla nowej marki "ntguilty", który dedykowany jest nowoczesnym kobietom.

Zakres działań
Kreacja / Online shop

Online
ntguilty.pl

Sklep ntguiltySklep ntguiltySklep

WYZWANIA

Nasza agencja została wybrana do stworzenia komunikacji marketingowej oraz lifestylowego sklepu internetowego dla nowej marki odzieżowej "ntguilty".

Sklep ntguilty Sklep ntguilty Sklep ntguilty

REZULTATY

Nowa marka miała być dedykowana nowoczesnym i odważnym kobietom. Asortyment sklepu to głównie ubrania w czerni i bieli oraz biżuteria i kosmetyki. Marka kieruje produkty do kobiet "z pazurem" i potrzebuje sklepu, który również będzie zadziorny.

Projekt rozpoczęliśmy od dokładnego reasearchu. Po godzinach ustaleń i analiz, przystąpiliśmy do projektowania. Przy tej okazji zrewitalizowaliśmy także logo, dodając mu czytelności i wyrazistości. Wszystkie teksty do sklepu napisała nasza niezawodna Aneta, która wyartykułowała założenia marki w formie lekkich tekstów.

Kolejno przyszedł czas na prototypowanie oraz projektowanie interfejsów. Wszystko zostało wykonane indywidualnie w minimalistycznym duchu projektu. Grafik doskonale wczuł się w potrzeby i odnalazł w sobie kobiecy pierwiastek.

Strona główna sklepu miała manifestować wartości w interaktywnej formie pełnej animacji. To w tym miejscu mogliśmy pokazać nasz kunszt graficzny i programistyczny. Interfejs graficzny pozostałych podstron czerpie już inspiracje z klasycznego i intuicyjnego podejścia do sklepów marek modowych.

Strona główna to część wizerunkowa, ale na pewno na niej nie skończy się Wasza wizyta w sklepie. Minimalistyczny asortyment sklepu trafił nasze gusta. Wszystkie niepokorne kobiety zapraszamy do zakupów, a sami czekamy na męską kolekcję.

POWRÓT
DO LISTY