ZAMKNIJ

Praliny Łużyckie

Nowa strona internetowa dla "Praliny Łużyckie", które jest jednym z wiodących producentów i eksporterów wyrobów czekoladowych.

Zakres działań
Kreacja / WWW / CMS

Online
www.praliny.pl

Praliny ŁużyckiePraliny ŁużyckiePraliny
Praliny Łużyckie Praliny Łużyckie

WYZWANIA

Klientowi zależało na krótkim czasie realizacji, aby zakończyć projekt do targów branżowych. Termin realizacji zbiegał się ze Świętami, co stanowiło duże wyzwanie, z uwagi na zaplanowane w firmie urlopy. Odpowiednio zorganizowaliśmy projekt i dostarczyliśmy gotową stronę, zgodną z oczekiwaniami i w założonym terminie.

REZULTATY

W ramach projektu wykonaliśmy nową stronę zawierającą moduł katalogu towarów. Pozwala on na łatwe grupowanie towarów i prezentację asortymentu w formie kategorii i kart szczegółowych. Całość oferty sterowana jest za pomocą dedykowanego modułu do naszego autorskiego Panelu Administratora lightPanel CMS.

Strona zawiera wiele graficznych układów i liczne animacje, które w odróżnieniu od starej strony Klienta, nie wymagają użycia Flasha. Zaprojektowaliśmy również slajdy do Rotatora bannerów, które eksponują kluczowe marki w formie reklam, umieszczonych w nagłówku strony internetowej.

Zaproponowaliśmy Klientowi obsługę od "A do Z". Do dodatkowych zadań należało zorganizowanie agencji tłumaczeń, obróbka zdjęć i treści oraz wprowadzenie ich aż w 5 językach.

Praliny Łużyckie
POWRÓT
DO LISTY