ZAMKNIJ

Neurologopeda kliniczny

Strona internetowa i logo dla pary terapeutów z dziedziny neurologopedi klinicznej (Agnieszka Wietecka) i fizjoterapii dziecięcej (Przemysław Sobolewski).

Zakres działań
Logo / WWW / CMS

Online
neurologopedia-kliniczna.pl

Neurologopeda klinicznyNeurologopeda klinicznyNeurologopeda

WYZWANIA

Tematyka jest specjalistyczna, więc przeprowadziliśmy z Klientem dokładny wywiad, tak aby poznać jego preferencję i oczekiwania. Pierwszym zadaniem było wykonanie znaku graficznego kojarzącego się z korektą wad wymowy dzieci, ale bez jednoznacznych i infantylnych nawiązań.

Neurologopeda kliniczny

REZULTATY

Układ nerwowy człowieka zbudowany jest podobnie jak żyły znajdujące się na liściach. Stąd o krok do przedstawienia pomysłu na logo w formie połączenia liści i ust. Wykonaliśmy 3 różne propozycje kojarzące się z naturą i wymową. Ta zaprezentowana powyżej była naszym faworytem i okazała się strzałem w 10-tkę. Po drobnych korektach kroju fontu, ten projekt został zaakceptowany przez Klienta.

Kolejnym celem była strona internetowa, która miała przybrać czytelną, minimalistyczną i typowo "lekarską" formę. Tutaj również chcieliśmy się wyróżnić, unikając często powielanych zdjęć dzieci. W końcu to rodzice poszukują informacji na temat terapii, a nie dzieci. Kluczowe jest dotarcie do tej grupy odbiorców i odpowiednia prezentacja. Oszczędną w kolory stronę wzbogaciły subtelne animacje oraz autentyczne zdjęcia, które zostały wykonane przez naszych Klientów specjalnie na potrzeby projektu graficznego strony.

Już teraz wiemy, że logo i strona to tylko zalążek dłuższej współpracy z naszymi zadowolonymi (i sympatycznymi) Klientami. Wkrótce rozpoczynamy prace nad dodatkowymi elementami identyfikacji wizualnej i marketingiem internetowym.

Pięknie dziękujemy Zespołowi Avangardo za zaangażowanie i wkład wniesiony w wizerunek naszej działalności. Współpraca i kontakt z panem Marcinem odbyły się w przemiłej atmosferze. Mogliśmy liczyć na pomoc i rzetelność na każdym etapie działania. Jesteśmy pełni uznania dla otwartości, cierpliwości i kreatywności ze strony Zespołu. Wszelkie prace przebiegły terminowo, z dużym zrozumieniem naszych potrzeb. Gorąco polecamy.

Neurologopeda kliniczny Agnieszka Wietecka i Przemysław Sobolewski właściciele marki

POWRÓT
DO LISTY