ZAMKNIJ

LINQO

Strona internetowa dla międzynarodowej firmy LINQO, która zajmuje się zaawansowanymi systemami zarządzania flotą samochodową.

Zakres działań
Kreacja / WWW / CMS

Online
linqo.pl

LINQO LINQO LINQO

WYZWANIA

LINQO to międzynarodowa firma posiadająca oddziały w całej Europie. Nowa strona musiała być wielojęzyczna i uniwersalna dla każdego z regionów. Strona miała być przejrzysta, perswazyjna i spójna z identyfikacją firmy.

LINQO LINQO

REZULTATY

Inspiracją do nowej koncepcji komunikacji wizualnej była konwencja stron startupów technologicznych. W końcu nasz Klient również oferuje nowoczesną usługę z dostępem online. Postawiliśmy więc na dobrą ilustrację, tzw. "flat design" oraz "wordpressowy" układ strony z wyraźnym podziałem na sekcje. Wszystko to na koniec zostało okraszone dyskretnymi animacjami, tak aby podkreślić efekt wizualny.

Nasza wizja jednogłośnie spodobała się we wszystkich oddziałach Klienta co jest nie lada wyczynem. Cały projekt został zakończony obietnicą dłuższej współpracy, która już skutkuje kolejnymi materiałami reklamowymi.

Profesjonalne doradztwo na etapie definiowania oczekiwań na wstępie zachęciło nas do współpracy. Na dalszych etapach prac było już tylko lepiej - kreatywny zespół i oryginalne projekty graficzne, utwierdziły nas w przekonaniu, że wybraliśmy właściwie. Dobra komunikacja w trakcie przygotowania projektu oraz przy samym wdrożeniu, zaowocowała stworzeniem strony pozytywnie odbieranej na kilku rynkach europejskich.

LINQO Aleksandra Sarka dyrektor regionu

POWRÓT
DO LISTY