ZAMKNIJ

Kancelaria ByteLaw

Strona internetowa dla kancelarii prawnej, specjalizującej się w prawie IT.

Zakres działań
Kreacja / WWW / CMS

Online
bytelaw.pl

Kancelaria ByteLawKancelaria ByteLawKancelaria

WYZWANIA

Pani Ewa, prowadzi kancelarię prawną ByteLaw i świadczy usługi z zakresu nowoczesnych technologii. Potrzebowała do tego równie nowoczesnej strony internetowej.

Nasza Klientka wykonała sesję biznesową. Doskonale przygotowała również treści i ich podział w formie architektury informacji.

Kancelaria ByteLaw Kancelaria ByteLaw

REZULTATY

Dobrze przygotowane materiały pozwoliły naszemu grafikowi wykonać dobry projekt graficzny. Postanowiliśmy na elegancki minimalizm, drobne akcenty zw. z tematyką oraz wyeksponowanie sylwetek właścicieli. Projekt strony podczas programowania, uzupełniony został także subtelnymi animacjami (w tym typograficzną animację logo przy każdym przeładowaniu strony).

Strona została uruchomiona w zakładanych terminach, a cały projekt zrealizowany w sympatycznej atmosferze. Życzymy Pani Ewie wielu sukcesów zawodowych i dziękujemy za udany projekt.

Świadczymy usługi prawnicze przeznaczone dla przedsiębiorców wykorzystujących w swoim biznesie nowoczesne rozwiązania i technologie. Zależało nam na tym, żeby stworzyć nieszablonową stronę internetową odzwierciedlającą zakres naszych usług, a przy tym możliwie prostą i przejrzystą. Długo poszukiwaliśmy Wykonawcy, który spełni nasze oczekiwania, aż w końcu znaleźliśmy Avangardo. Avangardo udowadnia, że możliwa jest wzorowa współpraca w bardzo miłych relacjach na każdym etapie projektu. Od samego początku zapewniał nam profesjonalne, partnerskie podejście, na wszystkie pytania otrzymywaliśmy natychmiastowe odpowiedzi, a wszystkie nasze uwagi czy prośby były niezwłocznie uwzględniane. Projekt został zrealizowany przed zakładanym terminem, a jego odbiór odbywał się etapami pozwalającymi na stały wgląd w wykonywane treści i możliwość zgłaszania ewentualnych dodatkowych próśb. Stworzona dla nas strona internetowa spełnia nasze oczekiwania zarówno pod kątem wizualnym, jak i przyjętych rozwiązań technicznych. Jest prosta, ale przy tym nasycona treścią. W razie potrzeby, możemy ją w szybki sposób edytować dzięki prostemu panelowi administratora. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Avangardo i uważamy go za świetnego partnera oraz godnego polecenia Wykonawcę. Najwyższa jakość usług, terminowość, rzetelność i stały kontakt to najważniejsze aspekty w tej relacji.

Kancelaria ByteLaw r. pr. Ewa Lewańskawłaścicielka kancelarii

POWRÓT
DO LISTY