ZAMKNIJ

Expo Instal

Wizerunkowa strona dla firmy Expo Instal, która zajmuje się zabudową stoisk targowych i wystawienniczych. Strona zawiera film, który został wkomponowany w design strony oraz liczne animacje interfejsu graficznego.

Zakres działań
Kreacja / WWW / CMS

Online
www.expoinstal.com

Expo InstalExpo InstalExpo

WYZWANIA

Firma Expo Instal poszukiwała agencji interaktywnej do wykonania wizerunkowej strony prezentującej działalność, możliwości firmy i wykonane przez nią realizacje. Co ważne, strona miała także prezentować film promocyjny, w nieinwazyjnej formie.

Expo Instal Expo Instal

REZULTATY

Skonsultowaliśmy z Klientem najdrobniejsze szczegóły dotyczące nowej strony WWW. Jednym głównych celów było zaprezentowanie na stronie filmu promocyjnego, który miał być integralną częścią grafiki. Co ważne, film miał odtwarzać się "na życzenie". Wspólnie z Klientem opracowaliśmy makiety funkcjonalne, a następnie zaprojektowaliśmy design strony głównej i zakładek, który niemal od razu został przez Klienta zaakceptowany.

Nowa strona współgra z budowanym wizerunkiem firmy - komunikuje multimedialność, nowoczesność i przywiązanie wagi do detali. Ponownie potwierdziła się zasada, że im lepsza komunikacja i materiały, tym lepsza satysfakcja i efekt końcowy.

Expo Instal

Współpracę z firmą Avangardo możemy polecić jako przykład sprawnie, rzetelnie i terminowo wykonanego zlecenia. Szczególne podziękowania dla Pana Marcina za jego cierpliwość oraz otwarty umysł. Zespół Avangardo doskonale rozumie potrzeby klienta. Polecamy!

Expo Instal Karolina Jujeczka zespół Expo Instal

POWRÓT
DO LISTY