ZAMKNIJ

Domex Group

Multimedialna strona internetowa dla producenta, który specjalizuje się w armaturze przemysłowej i wodociągowej. Koniecznie zobacz online i zapytaj o stronę internetową dla swojej firmy produkcyjnej.

Zakres działań
Kreacja / WWW / CMS

Online
domex-group.com

Domex GroupDomex GroupDomex

WYZWANIA

Producent jako inspirację wskazał kilka topowych stron z USA. Strony internetowe wykonane były według najnowszych trendów technicznych. Poprzeczka postawiona została wyjątkowo wysoko.

Domex Group

REZULTATY

Klient przygotował dla nas wizerunkowy film promocyjny i zaplanował sesję fotograficzną. Mieliśmy więc kilka gigabajtów doskonałych materiałów oraz wolną rękę w tworzeniu koncepcji całej strony internetowej.

Projekt strony rozpoczęliśmy od spotkania, podczas którego omówiliśmy materiały, wskazane przykłady i strony konkurencji. Klient posiadał ciekawą identyfikację wizualną i hasło "Keep the Flow". To nam wystarczyło, aby opracować pomysł na cały projekt.

Postanowiliśmy popłynąć pod prąd i wyróżnić się w tłumie biało-niebieskich stron producentów armatury. Postawiliśmy na ciemne barwy i nawigację w poziomie. Podczas gdy wiele stron ma sekcyjny podział, nasza koncepcja zakładała prezentację na pełnym ekranie. W trakcie podróży po stronie, cały czas towarzyszą nam animacje, linie i kształty znane z logo. Wszystko jest lekkie i responsywne.

Ten jedna ze stron internetowych, którą lepiej zobaczyć na żywo niż opisać. Kilka działów jest jeszcze w fazie wypełniania treścią, ale już teraz gotowy jest główny silnik strony. Koniecznie zapraszamy do obejrzenia strony internetowej dla producenta www.domex-group.com

Domex Group

Spieszę z informacją, tak w zwyczaju zaczyna zdanie Pan Marcin. Dlatego ja także spieszę z informacją, iż miło mi potwierdzić ogromne kompetencje w zakresie realizacji projektu. W przeciągu wielu lat nie spotkałem tak merytorycznie i techniczne dobrze przygotowanej osoby. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi firmy AVANGARDO. Zaangażowanie, a szczególnie pasja, którą widać na każdym kroku, zdecydowanie podnosi poziom współpracy na niespotykany poziom profesjonalizmu. Dziękuję za czas spędzony na wspólnych rozważaniach i życzę sukcesów w zdobywaniu oceanu usług internetowych.

Domex Group Marcin Łożyński dyrektor IT

POWRÓT
DO LISTY