ZAMKNIJ

Domex Group

Multimedialna strona internetowa dla producenta armatury przemysłowej i wodociągowej. Koniecznie zobacz online!

Zakres działań
Kreacja / WWW / CMS

Online
domex-group.com

Domex GroupDomex GroupDomex

WYZWANIA

Klient jako inspirację wskazał kilka high-endowych stron z USA. Strony wykonane były według najnowszych trendów technicznych. Poprzeczka postawiona została więc wyjątkowo wysoko.

Domex Group

REZULTATY

Klient przygotował dla nas wizerunkowy film promocyjny i zaplanował sesję fotograficzną. Mieliśmy więc kilka gigabajtów doskonałych materiałów oraz wolną rękę w tworzeniu koncepcji całej strony.

Projekt rozpoczęliśmy od spotkania, podczas którego omówiliśmy materiały, wskazane przykłady i strony konkurencji. Klient posiadał ciekawą identyfikację wizualną i hasło "Keep the Flow". To nam wystarczyło, aby opracować pomysł na cały projekt.

Postanowiliśmy popłynąć pod prąd i wyróżnić się w tłumie biało-niebieskich stron producentów armatury. Postawiliśmy na ciemne barwy i nawigację w poziomie. Podczas gdy wiele stron ma sekcyjny podział, nasza koncepcja zakładała prezentację na pełnym ekranie. W trakcie podróży po stronie, cały czas towarzyszą nam animacje, linie i kształty znane z logo. Wszystko jest lekkie i responsywne.

Ten jeden z projektów, który lepiej zobaczyć na żywo niż opisać. Kilka działów jest jeszcze w fazie wypełniania treścią, ale już teraz gotowy jest główny silnik strony. Koniecznie zapraszamy do obejrzenia efektów naszych prac www.domex-group.com

Domex Group
POWRÓT
DO LISTY