ZAMKNIJ

Prestige Detailing

Strona internetowa dla firmy zajmującej się detailingiem samochodowym.

Zakres działań
Kreacja / WWW / CMS

Online
prestige-detailing.pl

Prestige DetailingPrestige DetailingPrestige

WYZWANIA

Powierzono nam projekt wykonania nowej strony WWW dla nowo otwartego studio detailingu samochodowego.

REZULTATY

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Na początek podróży po stronie postanowiliśmy wyświetlić animację logo. Sprzyjał temu wyrazisty sygnet logo.

Kolejny kluczowy strony to nagłówek - tutaj idealnie wpasował się film promocyjny. Aby go wykonać (przy racjonalnych nakładach finansowych), wykorzystaliśmy gotowe stocki video. Zorganizowaliśmy także zdolną montażystkę, która połączyła wszystko w spójną historię. Wykonanie dobrego projektu graficznego było już tylko formalnością.

Właściciel studio, Tomek, dał nam pełną swobodę kreacji sam zajmując się rozwojem biznesu. Po raz kolejny takie podejście doskonale się sprawdziło. Każdy wykonuje to w czym jest najlepszy. Tomek dołączył do grona naszych zadowolonych Klientów, a my regularnie oddajemy w jego ręce nasze "cztery kółka".

Prestige Detailing Prestige Detailing

Decydując się na prowadzenie własnego biznesu byłem świadomy, że będę musiał zająć się wieloma rzeczami, a nie zawsze pozwala na to czas. Na szczęście trafiłem na solidną firmę, która zrealizowała projekt od początku do końca. Jestem pod wrażeniem kompetencji i ogromnego zaangażowania. Dziękuję za prestiżową stronę mojego studio!

Prestige Detailing Tomasz Łukasiewicz właściciel Prestige Detailing

POWRÓT
DO LISTY