ZAMKNIJ

Architekci Projektownia.pl

Strona internetowa prezentująca działalność i realizacje biura architektonicznego Projektownia.pl

Zakres działań
Kreacja / WWW / CMS

Online
projektownia.pl

Architekci Projektownia.plArchitekci Projektownia.plArchitekci

WYZWANIA

Otrzymaliśmy zadanie wykonania strony internetowej dla biura architektonicznego. Co ważne, Klient miał dobrze sprecyzowane oczekiwania, zarówno pod kątem funkcjonalnym jak i estetycznym.

Architekci Projektownia.pl

REZULTATY

Projektownia.pl to zespół doświadczonych i kreatywnych osób. Projekt był o tyle trudny, że należało pogodzić wytyczne Klienta z wymogami responsywności. Ponadto, strona musiała dobrze wyglądać, zarówno na bardzo dużych ekranach (na których pracują architekci) jak i na małych urządzeniach mobilnych.

Zaczęliśmy od przygotowania makiet funkcjonalnych. Omówiliśmy z Klientem działanie każdego przycisku i każdej animacji. Po wspólnej burzy mózgów, przyszedł czas na projektowanie widoków treści i ich programowanie do postaci gotowej strony internetowej.

Konwencja stron dla biur architektonicznych to daleko idący minimalizm. Oszczędność formy uzupełniana jest tutaj przez zawartość czyli projekty naszego Klienta. Na stronie głównej prezentowany jest jeden z najważniejszych projektów. To wizualizacja zrewitalizowanej części Szczecina.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej realizacji. To będzie przyjemność nie tylko dla fanów dobrych stron internetowych, ale również dla fanów dobrej architektury.

Serdecznie dziękuję za uruchomienie naszej strony internetowej. Strona spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Jestem bardzo mile zaskoczony współpracą, cierpliwością i efektem końcowym.

Architekci Projektownia.pl Bohdan Bay właściciel biura architektonicznego

POWRÓT
DO LISTY