Blog

Kategoria wpisu: #AVANGARDO
Witamy na blogu avangardo

Witamy na blogu avangardo

Witamy na naszym firmowym blogu! Wiemy, że spóźniliśmy się o kilka lat. Podczas gdy w Sieci roi się od firmowych blogów, my uruchamiamy swój dopiero po 11 latach działalności. Dzięki temu mamy masę materiału z którymi chcielibyśmy się z Wami podzielić. 

Pojawiać się tu będą najnowsze wiadomości z życia avangardo, ciekawostki dotyczące Internetu oraz inne informacje mniej lub bardziej związane z Siecią. Zaczniemy od serii FAQów czyli odpowiedzi na często zadawane pytania. Wszystko pisane przez ludzi i dla ludzi, a więc będziemy unikać technicznego żargonu. 

Wpisy pojawiać się będą w kilku kategoriach. W górnej części znajdziecie menu które umożliwi ich kategoryzację na podobnej zasadzie co znane i lubiane w social mediach "hasztagi". Kategorii oczywiście będzie dochodzić, wraz z pojawiającymi się artykułami. 

To nie będzie jednostronne publikowanie wpisów. Jesteśmy ciekawi Waszych opinii, tak więc zapraszamy do oceniania artykułów. Na dole każdego artykułu znajdziecie łapkę która rozwinie pasek z gwiazdkami do oceny. Oceniajcie, share-ujcie na Facebooku i przede wszystkim zaglądajcie tu przynajmniej raz w tygodniu. Pierwszy wpis już w najbliższych dniach.

Miłej lektury!