Zostańmy partnerami

Internet nie ma przed nami tajemnic. Jeżeli brakuje Ci rąk do pracy lub chciałbyś polecić znajomemu firmę tworzącą dobre strony internetowe – jesteś pod dobrym adresem. Poleć nas, a potraktujemy Twojego Klienta jak swojego własnego. Można na nas polegać.

Na czym polega program partnerski?

To proste. Masz potencjalnego Klienta, który jest zainteresowany projektowaniem strony internetowej. Wystarczy, że przekażesz nam jego dane kontaktowe lub nasze dane podasz jemu. Klient skontaktuje się z nami i powoła się na Ciebie. 

To wszystko. Nie musisz się angażować w dalszą realizację projektu. My przygotowujemy ofertę i zrealizujemy cały projekt od początku do końca. Ty zyskasz od nas ustaloną prowizję, my zadowolonego Klienta, a Klient dobrze wykonaną usługę. Wszyscy wgrywają.

Komu mam polecać Wasze usługi?

Projekty realizujemy dla osób prywatnych chcących otworzyć działalność gospodarczą jak i istniejących firm. Usługi adresujemy dla każdego kto potrzebuje identyfikacji wizualnej (np. logo), profesjonalnie wykonanej strony internetowej lub jej promocji w Internecie. 

Co ważne, każdego traktujemy z równym zaangażowaniem – bez znaczenia na jakim jest etapie biznesowym. Dbamy o naszą reputację i wiemy, że polecając nas Ty również będziesz oczekiwał wysokiej jakości usług z naszej strony. Zaufanie to zobowiązanie.

Program partnerski

Kto może zostać naszym partnerem?

Każdy! Twój znajomy szuka sprawdzonej agencji interaktywnej? Prowadzisz swoją własną firmę i nie masz „mocy przerobowych”? Masz projekt, który przekracza Twoje kompetencje? Właśnie Ciebie szukamy. Możemy także wykonać usługę dla Twojego Klienta na zasadach niejawnej współpracy. Wykonamy projekt pod Twoją marką, a na koniec przekażemy autorskie prawa majątkowe. Wszystko jest kwestią naszych ustaleń i potrzeb projektu. To klasyczny outsourcing

W szczególności zachęcamy do programu partnerskiego:

  • agencje interaktywne,
  • firmy graficzne i agencje SEO,
  • agencje PR i domy mediowe,
  • inne firmy z zakresu nowych technologii.

Polecaj nas również jeżeli jesteś:

  • przedsiębiorcą,
  • freelancerem,
  • osobą prywatną, która chce znajomemu
    polecić dobrego wykonawcę

Jak dołączyć do programu partnerskiego?

Nie musisz podpisywać żadnych umów partnerskich. Nie lubimy zbędnej biurokracji i nie potrzebujemy akwizytorów, a ambasadorów. Zapoznaj się z naszą ofertą. Zobacz nasze prace. Poleć nas swojemu znajomemu lub przekaż linka do naszej strony swojemu Klientowi. Wystarczy, że Klient powoła się na kontakt od Ciebie – my zrobimy resztę.

Gdy zrealizujemy projekt dla Twojego Klienta, zgłosimy się do Ciebie z prowizją i podziękowaniem za polecenie. Wcześniej na pewno zrobi to zadowolony Klient, którego obsłużymy najlepiej jak potrafimy.


Program partnerski 1

SZYBKA wycena
WYPEŁNIJ BRIEF ONLINE
TO NIC NIE KOSZTUJE