EN PL
Avangardo - Profesjonalne projektowanie stron
Projektowanie stron Efekt #4 Efekt #5

Oceniają nas Klienci

Świadectwem każdej firmy z naszej branży jest jakość wykonanego zlecenia i jej portfolio.
Jednak to ludzie, a nie maszyny projektują strony internetowe. Stąd całokształt współpracy najlepiej opiszą imienne naszych opinie Klientów. Oto ich "mały" fragment.

Krzysztof Ziółkowski, właściciel neuronHouse.pl

Avangardo wykonało nową stronę www oraz identyfikację wizualną mojej firmy. Całość prac zastała zrealizowana ekspresowo, a efekty w pełni odpowiadają moim oczekiwaniom. Świetny kontakt z managerem projektu, zespół profesjonalistów i trafne zrozumienie potrzeb klienta owocują produktem najwyższej jakości. Polecam Avandargo jako solidnego i odpowiedzialnego partnera do współpracy.

Jakub Szumin, prezes Fundacji Zielonych Gaja

Z avangardo mieliśmy przyjemność współpracować przy okazji prac nad stroną internetową. Okoliczności były nadzwyczajne, ponieważ zlecenie musiało być zrealizowane ekspresowo. Avangardo zmieściło się w zakładanym czasie, wykonało solidną pracę oraz zyskało w naszej fundacji stałego klienta.

Marcin Rabczyński, Manager Pionu Administracji PIG

Studio avangardo podjęło się przygotowania graficznych nośników marketingowych przeznaczonych do dystrybucji w Internecie. Kampania dotyczyła promocji pikniku "Izbowe Pożegnanie Lata" organizowanego przez Północną Izbę Gospodarczą w Szczecinie. Nasza dotychczasowa współpraca przebiegała sprawnie, a zlecenia wykonane zostały szybko i profesjonalnie. Opierając się na dotychczasowych kontaktach, z czystym sumieniem mogę zarekomendować firmę jako solidnego partnera w biznesie.

Adela Grzebyta, właścicielka biura matrymonialnego Scena Singli

Moim zdaniem, Avangardo to jedna z najlepszych firm projektujacych strony www. Wyróżnia się rzetelnością, fachowością oraz kreatywnością. Jakość wykonywanych usług jest na najwyższym poziomie. Wysoka kultura oraz cierpliwość i dyspozycyjność Zespołu firmy, stwarza doskonałą atmosferę współpracy. Strona internetowa mojej firmy zaprojektowana przez Avangardo jest dokładnie taka, jak sobie życzyłam. Przejrzysta, elegancka i z klasą. Bardzo dziękuję za kawał dobrej roboty. Gorąco polecam właścicielom firm usługi Avangardo.

Katarzyna Gawlik, Specjalista ds. kontaktów z zagranicą Domrel

Miałam przyjemność współpracować z firmą Avangardo przy okazji tworzenia nowej strony internetowej naszej firmy. Chciałabym aby współpraca z każdym innym partnerem przebiegała tak samo bez zarzutu. Avangardo to dla mnie pełen profesjonalizm, szybka reakcja, słuchanie potrzeb klienta a także bardzo serdeczne kontakty podczas likwidowania wszelkich moich luk w wiedzy na temat funkcjonowania strony internetowej, a co najważniejsze to ciągła gotowość pomocy w razie jakichkolwiek pytań. Dziękuję. Cieszę się z dokonanego wyboru, że to Państwo stworzyli naszą stronę.

Agnieszka Tarasiewicz, EPA Sp. z o.o. - Dział Energetyki Wiatrowej

Dla mnie Avangardo to marka. Powinniśmy wszyscy zarazić się ich absolutnym profesjonalizmem. Są niezwykle rzetelni i kreatywni w tym co robią, a do tego emanują pozytywną energią, dzięki czemu wrażenie ze współpracy z nimi jest niepowtarzalne. Cieszę się, że miałam okazję poznać tych ludzi i pracować z nimi. Kolejne projekty bez mrugnięcia okiem powierzę w ich ręce. Życzę im samych sukcesów!

Maciej Panek, właściciel Interior Design Studio

Rozpoczynając prace z firmą Avangardo postawiliśmy bardzo wysokie wymagania dotyczące rozwiązań funkcjonalnych i wizualnych strony www. Efekt naszej współpracy uzyskał uznanie nasze i naszych Klientów. Avangardo wykazało się cechami, które najbardziej cenie u naszych partnerów biznesowych – rzetelnością, terminowością oraz przede wszystkim kreatywnością. Z przyjemnością polecam wybór Avangardo.

Jacek Bujko, właściciel Leon Paul Polska

Wybrałem studio Avangardo chcąc, aby moją stronę internetową robiła „firma z klasą” i przyznaję, że mimo moich wysokich oczekiwań byłem mile zaskoczony ich fachowością oraz swoistą odpowiedzialnością zawodową za efekt swojej pracy. Polecam ich usługi zwłaszcza tym osobom, które cenią sobie przyjazny kontakt z klientem.

Mikołaj Rydzyński, właściciel NOVA KONSULT

Avangardo to młody ale bardzo profesjonalny zespół ludzi. Szybkie terminy wykonania projektów wstępnych a następnie wersji finalnej witryny, bezproblemowy kontakt, terminowość, przystępna cena oraz obsługa na europejskim poziomie. Serdecznie polecam.

Paweł Markiewicz, Specjalista ds. marketingu Verano

Współpraca z firmą Avangardo obejmowała zaprojektowanie nowej strony internetowej naszego Centrum. Avangardo zaprezentowało się jako firma rzetelna i profesjonalna. Szybki i bezproblemowy kontakt, błyskawiczne reakcje, otwartość na sugestie i potrzeby klienta. Dodatkowo niezmierzone pokłady cierpliwości w tłumaczeniu zagadnień związanych z projektowaniem, wdrożeniem i administracją strony. Do dnia dzisiejszego jesteśmy w kontakcie. Polecamy jako solidny partner w biznesie.

Adam Kowalczyk, El-ko Szczecin

Stając przed trudną decyzją wyboru firmy mającej zbudować serwis internetowy na nasze potrzeby - zdecydowaliśmy się na Avangardo. Z gąszczu ofert firm oferujących projektowanie i budowę stron WWW, Avangardo wyróżnia się czytelnością oferowanych usług i solidnymi podstawami merytorycznymi. Doświadczenie zebrane przy poprzednich realizacjach, owocuje dopracowaną w drobnych detalach współpracą, która pozwala na szybką realizację projektu. Z zadowoleniem polecam Avangardo!

Łukasz Milczarek, właściciel RubiscoAuit

Szukając webmastera, który stworzył by stronę mojej firmy od podstaw, kierowałem się przede wszystkim Realizacje jak i ceną. Firma Avangardo od razu przypadła mi do gustu zarówno pod względem cennika jak i szerokiej gamy stron jakie dotychczas stworzyli. Po otrzymaniu projektów graficznych długo nie mogłem oderwać wzroku od monitora. Strona zrobiona w 1000% profesjonalnie, dopracowana w każdym detalu z przyjaznym interfejsem. Kontakt i przyjazne nastawienie do klienta oczywiście na 6 z plusem. Firmę Avangardo i Pana Marcina będę polecał znajomym i klientom przy każdej nadarzającej się okazji.

Monika Konieczna, właścicielka Avangarden

Z Avangardo miałam przyjemność pracować nad projektem strony internetowej. Firma ta wykazała się fachowym podejściem i dużym zaangażowaniem przy wykonywaniu projektu. Ogromnym plusem było indywidualne podejście i dostosowanie się do potrzeb mojej firmy. Współpraca przebiegała pomyślnie , Avangardo to firma godna polecenia.

Anna Klimasek, właścicielka Zielone Studio Projektów

Współpraca z firmą Avangardo nad budową strony internetowej mojej firmy zaliczam do bardzo owocnej i bezproblemowej. Kontakt z firmą jest doskonały - na wszelkie pytania i wątpliwości uzyskałam szybkie i cenne odpowiedzi. Zlecenie pracy nad stroną www firmie Avangardo mogę śmiało polecić każdemu.

Marcin Kozak, właściciel Solar Solution Sp.j.

Współpraca z firmą Avangardo była bardzo owocna. Oferta okazała się być atrakcyjna w stosunku do otrzymanych korzyści. Niezwykle cenne okazały się rady dotyczące funkcjonowania serwisu www oraz innych tematów związanych z promocją w Internecie.Mamy nadzieję na niejednokrotną współpracę w niedalekiej przyszłości.

Sebastian Kotlarski, Argus Bygg og Entreprenør

Jak najbardziej polecam współpracę z Avangardo. Wszystko odbywa sie sprawnie, systematycznie i bez kłopotów. Szybki i zrozumiały kontakt, otwartość na pomysły jak i dobre zrozumienie klienta powodują, że na pewno będę korzystał dalej z ich usług, co także polecam innym.

Monika Jackowska, Chlebowy Dom

Obsługa na najwyższym poziomie, pełne zaangażowanie, kreatywność i profesjonalizm - tak mogę podsumować pracę studio Avangardo. Jest coś jeszcze coś, co trudno nazwać. Była umowa, faktura, zapłata, ale ja nie mam wrażenia, że coś kupiłam, kogoś wynajęłam. Mam wrażenie, że dostałam coś od kogoś, komu na sercu leży moja satysfakcja i sukces mojego przedsięwzięcia. Tego nie da się zagwarantować w żadnym kontrakcie i wyegzekwować przy zapłacie. Dziękuję.

Marcin Kalinowski, właściciel DentMedica

Współpracy takiej jak z firmą Avangardo życzyłbym sobie we wszystkich zawodowych kontaktach. Rzeczowe ustalanie kluczowych zagadnień, podsuwanie odpowiednich rozwiązań i technologii, szybki (a czasem wręcz błyskawiczny) kontakt i realizacja zadań zgodnie z ustalonym harmonogramem to standard w trakcie naszej współpracy. Dziękuję i mam nadzieję na równie dobrą współpracę w przyszłości.

Mikołaj Rylski, właściciel FX Masters

Moja współpraca z avangardo przebiegła bardzo sprawnie. Studio mocno angażuje się w wykonywane zlecenia oraz co ważniejsze, przedstawia naprawdę atrakcyjną ofertę. Pełen profesjonalizm i miła obsługa. Na pewno niejednokrotnie będziemy mieli przyjemność korzystać z usług Waszej firmy.

Damian Klimek, właściciel Klimstar

Na firmę avangardo trafiliśmy poprzez wyszukiwarkę internetową. Szukaliśmy wykonawcy logo oraz strony internetowej dla swojej firmy. Na szczególne wyróżnienie zasługuje inwencja. Oczekiwaliśmy jednego projektu graficznego, a otrzymaliśmy do wyboru aż trzy indywidualnie przygotowane szaty graficzne. Z przyjemnością wystawiam Państwu swoją rekomendację i pozdrawiam.

Tomasz Pydo, właściciel Concrete Engineering

Zlecając opracowanie strony internetowej oraz materiałów promocyjnych mojej pracowni, miałem konkretne oczekiwania. Po weryfikacji możliwości wielu firm, zdecydowałem się na Avangardo, gdyż jako nieliczni jasno zadeklarowali terminy, jakość oraz rzeczowość usługi. Od początku miałem wgląd w postęp prac, otrzymywałem bieżące informacje oraz konkretne odpowiedzi. Efekt końcowy usatysfakcjonował mnie w 100% i z pewnością mogę polecić tę firmę.

Izabela Kuszelewicz, właścicielka DUROBUD

Spośród wielu firm projektujących strony www wybrałam Avangardo, ponieważ spodobało mi się nie tylko graficzne i funkcjonalne opracowanie zarówno strony firmowej Studio, jak i wykonanych realizacji, ale także język i styl komunikacji, od początku na wysokim poziomie, świadczący o klasie firmy. Nie pomyliłam się, w Avangardo spotkałam się z pełnym profesjonalizmem - kreatywnością, fachowością i rzetelnością. Wyjście na przeciw potrzebom klienta, przejrzystość zasad, elastyczność, sprawność i terminowość, a wszystko to w świetnej atmosferze. Z przyjemnością będę polecać Avangardo znajomym.

Krzysztof Szaniawski, Autostacja

Nasza firma szukała webmastera, który stworzy stronę internetową, w której priorytetem miała być zaawansowana szata graficzna. Po analizie portfolio wielu firm, zdecydowaliśmy się na Avangardo. I nie zawiedliśmy się. Choć współpraca z nami okazała się wymagająca, firma sprostała naszym oczekiwaniom w 100%. Otrzymaliśmy ciekawy, skrojony na naszą miarę projekt, który podoba się naszym klientom oraz nam samym. Firmę Avangardo wyróżnia bardzo dobra komunikacja, konsekwencja i rzetelność. Polecam z czystym sumieniem.

Joanna Idzikowska-Kania, właściciel Kancelarii Prawnej Pyogenes Lex

Miałam ogromną przyjemność współpracować z firmą Avangardo przy okazji tworzenia nowej strony Kancelarii Prawnej Pyogenes Lex. Jestem przekonana, że zlecając Avangardo projekt utworzenia strony www, dokonałam najlepszego z możliwych wyborów. Niezwykle cenię sobie u ludzi kreatywność, profesjonalizm, rzetelność, zaangażowanie oraz partnerski stosunek do klienta, a to właśnie mogę powiedzieć o Avangardo. Zawsze mogłam liczyć na szybką pomoc i wyjaśnienie wszystkich nurtujących mnie problemów. Avangardo to właściwi ludzie na właściwym miejscu, którym naprawdę zależy na tym aby klient był zadowolony. Gorąco polecam wszystkim firmom!

Sylvia Ciągło, właścicielka kancelarii prawniczej

Kontakt z firmą Avangardo zawarłem w sposób przypadkowy szukając w internecie firm zajmujących się projektowaniem stron WWW. Z realizacją projektu nie było najmniejszach kłopotów. Podczas realizacji projektu pozostawałem w ciągłym kontakcie z panem Marcinem Osakiem, który udzielił mi wielu wskazuwek i porad dotyczących realizacji projektu. Wykonanie szaty graficznej jak i strona techniczna projektu odpowiadają postawionym przeze mnie wymaganiom na 100%. Wykonanie niemieckiej wersji językowej strony jak i wystawienie faktury w walucie € nie stanowiło dla firmy Avangardo żadnego problemu. Ogólnie rzecz biorąc jestem bardzo zadowolony z wykonanej strony internetowej i chciałbym firmę Avangardo wszystkim serdecznie polecić.

Grażyna Szafran, właścicielka Fiordowo

Wiedziałam,że oddaję projekt w dobre ręce i się nie zawiodłam.Profesjonalny, kontakt, zaangażowanie i doświadczenie sprawiły,że otrzymałam stronę internetową na wysokim poziomie. Tak trzymać chłopaki. Dziękuję i pozdrawiam.

Paweł Kapuściński, właściciel PK-INFRA

O współpracy z firmą Anangardo nie mogę powiedzieć nic złego, a wręcz przeciwnie. Każdy - prowadząc biznes - ma swoje osobiste preferencje i wymagania dotyczące współpracy. Dla mnie jedną z ważniejszych rzeczy jest solidne podejście do klienta, jak np.: szybka i sprawna komunikacja, fachowość, wyjście na przeciw potrzebom klienta. I muszę powiedzieć, że z tego zakresu firma Avangardo wywiązałą się znakomicie. Z czystym sumieniem mogę polecać firmę Avangardo moim znajomym.

Marcin Moń, właściciel FTL Translations

Dla mojej firmy strona internetowa stanowi główny sposób pozyskiwania klientów, dlatego wiedziałem, że jej wykonanie muszę powierzyć profesjonalistom w każdym calu. Wybór padł na Avangardo i... nie zawiodłem się. Szybka i sprawna realizacja projektu, kreatywność, wzorowy kontakt z klientem – oto rzeczy, których inne firmy mogłyby się uczyć od Avangardo. Gorąco polecam korzystanie z ich usług.

Andrzej Paschek, właściciel Paschek Instalacje

Avangardo nie było w naszym wypadku wyborem przypadkowym - do wyboru oferty skłoniło nas zaprezentowane przez firmę portfolio. Choć nasze oczekiwania względem projektowanego serwisu były wysokie, nie zawiedliśmy się. Zaprezentowany przez zespół Avangardo projekt przyjęliśmy z entuzjazmem oraz bez żadnych poprawek. Jakość wykonania, pomysł oraz system zarządzania treścią oraz kontakt z klientem i terminowe zrealizowanie usługi to bez wątpienia czynniki wyróżniające Avangardo na tle całego rynku projektantów. Z czystym sumieniem polecam Państwu firmę Avangardo jako rzetelne i profesjonalne studio.

Tomasz Lipka-Bartosik, właściciel strony www.betterthanyou.eu

Strona wygląda i działa dokładnie tak jak ją sobie wyobrażałem. Panowie z Avangardo są niezwykle pomocni, cierpliwi i godni zaufania, a stworzony przez nich panel administratora tak czytelny, że z prowadzeniem strony poradziłoby sobie kilkuletnie dziecko. Godna pochwały jest również inicjatywa i kreatywność. Dostawałem od państwa słuszne sugestie i ciekawe rozwiązania.

Jakub Skorupski, prezes Polskiego Towarzystwa Genetyki Konserwatorskiej LUTREOLA

Bardzo solidny, terminowy i rzetelny kontrahent. Godne podkreślenia jest profesjonalne podejście oraz duże zaangażowanie w wykonywaną pracę. Wysoka jakość realizowanych zleceń, otwartość na, często przysparzające dodatkowej pracy, oczekiwania klienta oraz przykładna solidność pozwalają bez najmniejszych zastrzeżeń polecić firmę Avangardo każdemu, kto oczekuje dobrze wykonanej, przejrzystej i sprawnie działającej strony internetowej.

Konrad Jędraszczak, właściciel Wedia-Ann

Firmę Avangardo wybraliśmy po wnikliwym przeanalizowaniu rynku firm zajmujących się tworzeniem stron internetowych. Po zakończeniu prac, mogę zdecydowanie potwierdzić, iż był to dobry wybór. Firma działa profesjonalnie pod każdym względem, a ekspresowy kontakt jest po prostu nie do przecenienia. Mogę zatem z czystym sumieniem polecić usługi firmy Avangardo i zarekomendować Pana Marcina Osaka jako profesjonalnego partnera biznesowego.

Ireneusz Dębski, właściciel CPU-NET

Jesteśmy pod olbrzymim wrażeniem profesjonalizmu i niesamowitej wręcz cierpliwości pracowników firmy Avanagrdo w trakcie przygotowań naszej strony internetowej. Cieszymy się, że są jeszcze na szczecińskim rynku firmy działające według tak wysokich standardów, że z czystym sumieniem mogę ją polecić jako solidnego partnera w tworzeniu profesjonalnych stron dopasowanych dla potrzeb odbiorcy.

r. pr. Daria Samborska, Grupa Legato

Powierzyliśmy Avangardo stworzenie pełnej wizualizacji graficznej naszej Grupy. Efekt w pełni zadowolił nasze oczekiwania. Współpraca z tą firmą była czystą przyjemnością - bardzo sprawna komunikacja i błyskawiczne reakcje na potrzeby klienta. Wszystko zostało zrealizowane zgodnie z umową i w zaplanowanym terminie. Szczególna pochwała należy się za bardzo przyjazny i intuicyjny program do edycji stron www. Z czystym sumieniem mogę polecić Avangardo jako firmę rzetelną, terminową i w pełni profesjonalną. Z przyjemnością powierzę im kolejne realizacje.

Aneta Grzywacz-Kuźma, Jarosław Kuźma - właściciele KAG Meble i Światło

Dzięki współpracy z firmą Avangardo zrealizowaliśmy w pełni wizję nowej szaty graficznej dla strony internetowej naszej firmy. Poprzeczkę postawiliśmy wysoko. Strona miała być elegancka, przejrzysta i oddająca charakter i standardy działalności firmy. Ponieważ w zrealizowanych projektach zamieszczonych w porfolio nie znaleźliśmy projektu zbliżonego do naszych oczekiwań, zadanie tym bardziej okazało się utrudnione. Jednakże profesjonalizm, cierpliwość, sumienność oraz zrozumienie z jakim podjęto się wykonania zlecenia pozwala nam z czystym sumieniem polecić firmę Awangardo, jako pełnego zaufania wykonawcę, a Pana Marcina Osak jako rzeczową, wyrozumiałą i komunikatywną osobę.

Karolina Trybek - współwłaścicielka Rosarium Insytut urody

Decydując się na prowadzenie własnego biznesu, musimy być świadomi, że wielokrotnie będziemy zmuszeni do podjęcia współpracy z różnymi ludźmi, firmami. W związku z tym, życzyłabym wszystkim, aby taka współpraca przebiegała zawsze tak owocnie i sprawnie jak z firmą Avangardo. Jesteśmy pod wrażeniem nie tylko kompetencji Panów (bo to można było wywnioskować oglądając portfolio firmy), ale także ogromnej życzliwości i wręcz anielskiej cierpliwości. Dziękujemy za piękną stronę i pozostałe materiały poligraficzne. POLECAMY WSZYSTKIM!

Katarzyna Wenerska - radca prawny

Z Avangardo miałam przyjemność współpracować podczas tworzenia strony internetowej mojej firmy. Bardzo sprawna komunikacja, wysoka jakość świadczonej usługi, pozytywna energia i otwartość na potrzeby Klienta. Efekt końcowy w 100% zadowolił moje oczekiwania. Z czystym sumieniem mogę polecić Avangardo innym. To rzetelna i profesjonalna firma. Z przyjemnością powierzę im kolejne realizacje.

Dima Kucheruk - Członek Zarządu

Chcąc stworzyć stronę internetową, szukaliśmy projektanta, który poprzez stronę postarałby się oddać filozofię oraz przede wszystkim duch naszej firmy. Wiedzieliśmy że nie chcemy kolejnej "wizytówki". W wyniku współpracy z Avangardo powstała NASZA, unikalna, nowoczesna i bardzo estetyczna strona - o to nam chodziło. Rzadko spotykamy firmy, kontakt z którymi przebiegałby na tak profesjonalnym poziomie. Avangardo tworzą ludzie zaangażowani i oddani swojej pracy. Podejście "przodem to klienta" jest chyba dobrym określeniem ich traktowania zleceniodawcy.

Kinga Trochimiak - Lokalne Badania Społeczne

Firma Avangardo w profesjonalny sposób zajęła się zaprojektowaniem strony www oraz identyfikacji graficznej naszej firmy. Na wszystkich etapach prac spotykaliśmy się przyjaznym podejściem do klienta, a wszelkie nasze wątpliwości były wyjaśniane na bieżąco.

Lidia Oehrli - właścicielka Your Big Love

Profesjonalizm ma wiele twarzy. Agencja Avangardo zna je wszystkie! Terminowość, rzetelność, twórczość i nade przyjazne podejście do klienta to tylko parę z zalet, które uwypuklają sie podczas współpracy. Efekty projektu są oszałamiające. Moja strona nabrała wizerunku, o jakim marzyłam. Dziękuję za cierpliwość i zaangażowanie. Gorąco polecam usługi firmy Avangardo!

Anna Ratajczak - pediatra

Miałam przyjemność współpracować z ekipą Avangardo przy okazji tworzenia mojej strony www. Bardzo doceniam wkład pracy oraz kompetencje całego zespołu. Avangardo realizuje całość projektu w najmniejszych szczegółach, co dla osoby nie mającej zbyt dużego doświadczenia w tego typu przedsięwzięciach jest bardzo ważne. Z racji na oryginalność mojej strony, na pewno nie było to łatwe zadanie, ale zespół Avangardo stanął na wysokości zadania. Strona bardzo się podoba, a profil fb szybko zdobył licznych fanów. Bardzo doceniam kreatywność Avangardo, a także fakt, że na każdym etapie współpracy mogłam liczyć na pomoc oraz zrozumienie dla moich licznych pomysłów, niekiedy bardzo trudnych do zrealizowania. Panowie pracują niezwykle szybko i sprawnie, mobilizując tym samym klienta do działania. Co ważne cechuje ich także wysoka kultura osobista oraz poczucie humoru. Polecam każdemu kto chciałby mieć niebanalną, wyróżniającą się estetyką stronę, którą można łatwo obsługiwać.

Mariusz Mierzejewski - Współwłaściciel AWARES Sp. z o.o.

Avangardo zaprojektowało nam profesjonalnie wykonaną stronę internetową – nasze okno na świat. Zarówno klienci jak i nasi Partnerzy biznesowi gratulują nam doskonałej kompozycji, a także intuicyjnego dostępu do poszukiwanych treści. Zamawiając usługę stworzenia strony internetowej w Avangardo bardzo pozytywnie zaskoczył na sposób podejścia do wykonania pracy. Byliśmy poproszeni o wypełnienie szczegółowej, bardzo logicznie skomponowanej ankiety, która dawała naszym Zleceniobiorcom jasność co do naszych życzeń, a z drugiej strony pokazywała specyfikę działania naszej firmy i jej funkcjonowanie. Byliśmy w pełni usatysfakcjonowani już pierwszą odsłoną, zarówno pod względem wyglądu strony jak i nowatorskimi rozwiązaniami wizualizacji informacji. Dodatkowy atut Aavagardo to rzetelność i wysoki poziom obsługi oraz doskonała komunikacja. Życzę każdej firmie, aby trafiła w ich ręce.

Marcin Hińcz - Właściciel HG Tech

Z agencją interaktywną avangardo mieliśmy okazję wykonać nową odsłonę naszej firmowej strony internetowej. Efektem tej współpracy jest atrakcyjna wizualnie i nowoczesna strona internetowa, z której jesteśmy w pełni zadowoleni. Polecam avangardo jako solidnego partnera w biznesie.

Wojciech Kowalczyk - Sklep mięsny "Kowalczyk"

Współpraca z zespołem Avangardo to prawdziwa przyjemność i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Podczas realizacji projektu strony internetowej dla naszej rodzinnej firmy zespół avangardo.pl zapewnił nam pełne wsparcie techniczne i merytoryczne. Indywidualne podejście, dokładana analiza potrzeb oraz świetne wyczucie graficzne pozwoliło na stworzenie funkcjonalnej, nowoczesnej i dopasowanej do naszych wymagań strony internetowej. Efekt końcowy przekroczył nasze oczekiwania. Wszystkim gorąco polecamy współpracę z Avangardo.

Luiza Anna Szulim - Właścicielka Wind Energy

Serdecznie polecam współpracę z Avangardo. Jestem pod dużym wrażeniem wyczucia moich potrzeb jako klienta. Miałam w głowie jakieś mgliste wyobrażenie tego jak bym chciała, aby strona wyglądała, natomiast firma Avanagardo w profesjonalny sposób to usystematyzowała i zaprojektowała stronę internetową, logo oraz wizytówkę, które są dokładnie tym czego oczekiwałam. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Bardzo dobrze oceniam współpracę, komunikację, elastyczność oraz otwartość na dialog.

Krzysztof Konysz - adwokat

Współpraca z Avangardo w zakresie tworzenia strony internetowej przerosła moje najbardziej optymistyczne założenia. Profesjonalizm, świetny kontakt i szybkość działania. Nie sposób oczekiwać więcej.

Marcin Lefek - Właściciel HUG ME-TIME

Avangardo było wykonawcą identyfikacji wizualnej i strony internetowej naszej firmy HUG ME-TIME. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy Pana Marcina Osaka i jego zespołu. Profesjonalne podejście do klienta, szybkie reagowanie na nasze potrzeby oraz miła atmosfera podczas każdego kontaktu to elementy, dzięki którym z pełną odpowiedzialnością możemy polecić AVANGARDO jako profesjonalnego partnera biznesowego.

Anna Kępka - lek. med. Anna Kępka

Firma Avangardo dokładnie spełniła moje oczekiwania względem projektowania strony internetowej. Błyskawiczny kontakt i relacjonowanie postępu prac. Efekt naszej współpracy rewelacyjny. Zdecydowanie polecam tą firmę.

Pytania? Śmiało, skontaktuj się z nami

Ważne: Strona internetowa korzysta z plików Cookies, m.in. do tego, aby lepiej dopasowywać się do Twoich oczekiwań. Więcej informacji w polityce prywatności